1932133

Informujemy, że 2 maja 2023r./ wtorek / jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej.

Gratulacje dla Laury Boruc uczennicy klasy IV za zajęcie II miejsca w konkursie powiatowym ,,Plastyka w obrzędach i zwyczajach –Wielkanoc 2023” organizowanym przez Węgrowski Ośrodek Kultury. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.” – Flora Edwards

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Wszystkim, którzy otworzyli serca i tak licznie włączyli w się w akcję charytatywną polegającą na zbiórce pieniędzy „Dla Wiktorka”, która odbywała się w naszej szkole od 30 marca do 5 kwietnia 2023 r.Ofiarowana pomoc jest dowodem wrażliwości, serdeczności oraz ludzkiej solidarności. Zebrane pieniądze zostały przekazane na dalsze leczenie dziecka.

Za bezinteresowną chęć czynienia dobra i życzliwość - DZIĘKUJEMY ! Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu

15 maca, odbyła się wycieczka do Warszawy.

Szkolne Koło Wolontariatu w ZSP w Krypach zaprasza do wsparcia akcji ,,Świece dla Ukrainy". Pomóżmy w ten sposób żołnierzom, którzy walczą na froncie w Ukrainie. Prosimy o przynoszenie do szkoły czystych metalowych puszek (po warzywach, konserwach mięsnych) oraz resztek świec, których nie można już używać zgodnie z przeznaczeniem. Posłużą one do produkcji świec okopowych dla żołnierzy. Zbiórka będzie trwać od 6 do 24 marca. Zachęcamy całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w tej akcji.

1 lutego 2023 r. rodzice uczniów naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z policjantami z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. Starszy aspirant Grzegorz Kałuski oraz starszy posterunkowy Mateusz Chrupek w ramach programu pedagogizacji rodziców przeprowadzili pogadankę na temat : ROBLEM UZALEŻNIEŃ WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY – NIKOTYNIZM.

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21,22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji uczniowie z klas I-IV zaprezentowali dziś ciekawe przedstawienie w stylu ,,retro". Po programie artystycznym był czas na słodki poczęstunek.
Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości !
W ubiegły piątek, w naszym przedszkolu, Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.
Dzieci w pięknej scenografii recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po części artystycznej wnuczęta obdarowały gości własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. To był wyjątkowy czas, pełen uśmiechu, radości i dumy.