Licznik odwiedzin:
1922028
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

 31 stycznia 2024 r. w naszej szkole, odbyło się spotkanie z rodzicami klas I-VIINa spotkanie została zaproszona p. Anna Guzekpedagog, która przedstawiła prezentację na temat zagrożeń, z którymi mogą się spotkać dzieci podczas korzystania z Internetu. Przestrzegała przed nadmierną ufnością w stosunku do osób poznanych w wirtualnym świecie. Mówiła o treściach negatywnie wpływających na psychikę młodego człowieka, o przemocy i brutalności w grach komputerowych. Przestrzegała również przed nadmiernym korzystaniem z komputera, które może prowadzić do uzależnienia.Scharakteryzowała zjawisko cyberprzemocy, które może wyrządzić ogromne szkody. Głównym celem spotkania było uświadomienie rodzicom zagrożeń wynikających z nadmiernego i niekontrolowanego korzystania z Internetu oraz kształtowanie świadomego, mądrego odbiorcy i jednocześnie użytkownika mediów. 

Uczniowie naszej szkoły dwukrotnie wyjeżdżali na lodowisko w Siedlcach. Pierwszy wyjazd odbył się w grudniu. Uczestniczyła w nim klasa VII z wychowawczynią p. M. Karczewską. Drugi wyjazd miał miejsce w styczniu. Tym razem uczestnikami byli uczniowie z różnych klas. Opiekę nad łyżwiażami sprawowały panie M. Karczewska i M. Polkowska.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przyjmijcie Państwo wyrazy szacunku i wdzięczności za dobro, którego Wasze wnuki, Wasze rodziny doświadczają dzięki Państwa trosce i miłości. Życzymy przede wszystkim zdrowia i szczęścia.Niech zawsze otacza Państwa miłość i troska najbliższych. Niech wszystkie dni w roku będą dla Państwa radosne, pełne rodzinnego ciepła i miłości. Niech dobro, którym dzielą się Państwo na co dzień z innymi, zawsze do Was powraca. 

Dyrekcja wraz z całą społecznością szkolną 

 
Przed rozpoczynającymi się feriami zimowymi nasi uczniowie uczestniczyli w pouczającym spotkaniu z funkcjonariuszami KPP w Węgrowie. Celem spotkania było uświadomienie i przybliżenie uczniom istniejących zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać podczas ferii zimowych. Policjanci udzielili ważnych dla uczniów wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu, jeździć na sankach oraz jak zachowywać się podczas zimowych wyjazdów. Przestrzegali uczniów przed zabawami w pobliżu jezdni oraz przypomnieli im numery ważnych telefonów alarmowych w razie niebezpieczeństwa. Czas wolny podczas ferii zimowych ma być nie tylko przyjemny i atrakcyjny, ale też zdrowy i bezpieczny.

Po grudniowym występie przed społecznością szkolną przyszedł czas na pokaz przedstawienia w kosciele w Czerwonce. Wystep odbył się w niedzielę dnia 7 stycznia. Licznie zgromadzeni parafianie mogli jeszcze  raz poczuć atmoserę Świąt Bożego Narodzenia. Koordynatorem występu była pani M. Karczewska.

Serdecznie dziękujemy organiście panu S. Mikiel za udostępnienie nagłośnienia.

21 grudnia, po zakończonych jasełkach wójt gminy Wierzbno p. Emil Wąsowski złożył wszystkim uczniom, nauczycielom, zaproszonym gościom świąteczne życzenia.Następnie podsumowano gminny konkurs na kartkę bożonarodzeniową i wręczono nagrody. 

 

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany szczególnie przez dzieci, ale także przez dorosłych. Atmosferę świąt w naszej szkole można było poczuć w czwartek 21 grudnia za sprawą jasełek wystawionych przez naszych uczniów, którzy wcieli się w postacie biblijne. 

MIkołajki w naszej szkole! 

Więcej w galerii

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BIP
Ochrona danych osobowych
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy