Licznik odwiedzin:
2027027
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

Przed rozpoczynającymi się feriami zimowymi nasi uczniowie uczestniczyli w pouczającym spotkaniu z funkcjonariuszami KPP w Węgrowie. Celem spotkania było uświadomienie i przybliżenie uczniom istniejących zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać podczas ferii zimowych. Policjanci udzielili ważnych dla uczniów wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu, jeździć na sankach oraz jak zachowywać się podczas zimowych wyjazdów. Przestrzegali uczniów przed zabawami w pobliżu jezdni oraz przypomnieli im numery ważnych telefonów alarmowych w razie niebezpieczeństwa. Czas wolny podczas ferii zimowych ma być nie tylko przyjemny i atrakcyjny, ale też zdrowy i bezpieczny.

Po grudniowym występie przed społecznością szkolną przyszedł czas na pokaz przedstawienia w kosciele w Czerwonce. Wystep odbył się w niedzielę dnia 7 stycznia. Licznie zgromadzeni parafianie mogli jeszcze  raz poczuć atmoserę Świąt Bożego Narodzenia. Koordynatorem występu była pani M. Karczewska.

Serdecznie dziękujemy organiście panu S. Mikiel za udostępnienie nagłośnienia.

21 grudnia, po zakończonych jasełkach wójt gminy Wierzbno p. Emil Wąsowski złożył wszystkim uczniom, nauczycielom, zaproszonym gościom świąteczne życzenia.Następnie podsumowano gminny konkurs na kartkę bożonarodzeniową i wręczono nagrody. 

 

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany szczególnie przez dzieci, ale także przez dorosłych. Atmosferę świąt w naszej szkole można było poczuć w czwartek 21 grudnia za sprawą jasełek wystawionych przez naszych uczniów, którzy wcieli się w postacie biblijne. 

MIkołajki w naszej szkole! 

Więcej w galerii

Informujemy, że 22 grudnia 2023 r. / piątek / jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych dla uczniów szkoły podstawowej. 

Zapraszamy do udziału w XXIV edycji akcji „Góra Grosza”.
W dniach od 13.12.2023r. do 31.01.2024r. odbędzie się w naszej szkole zbiórka monet. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom, które niesie pomoc materialną, psychologiczną i specjalistyczną dzieciom, będącym w trudnej sytuacji rodzinnej.Szczegóły akcji znajdują się na stronie:https://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/nowa-edycja/ Zapraszamy do zbiórki monet prowadzonej w naszej szkole. Szkolne Koło Wolontariatu 

Serdecznie gratulujemy uczennicy naszej szkoły Zosi Boruc, która zajęła II miejsce indywidualnie w zawodach gimnastycznych organizowanych przez Stowarzyszenie Taneczno-Gimnastyczne „MAX DANCE”, które odbyły się w Hali Sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie 26.11.2023r

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BIP
Ochrona danych osobowych
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy