Serdecznie witamy po wakacjach wszystkich przedszkolaków i ich rodziców. Już od 31 sierpnia godz. 10:00 zapraszamy nasze dzieci do przedszkola.

Wszystkim maluchom życzymy, aby czas spędzony w przedszkolu upłynął im na wesołej i radosnej zabawie, a rodzicom miłej i udanej współpracy z naszą placówką.

1 września 2022 o godzinie 9:30 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego, na które zapraszamy wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klasy I wraz z rodzicami. Rozpoczęcie roku odbędzie się w budynku szkoły. Uroczystość poprzedzi Msza św.

Serdecznie zapraszamy!

Rok szkolny 2021/2022 zakończył się... Wszyscy uczniowie naszej szkoły udali się na zasłużony wypoczynek. Całej społeczności życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 24 .06.2022r. /piątek/ o godz. 9:00.

14 czerwca ósmoklasiści bawili się na zorganizowanym przez rodziców BALU ABSOLWENTA 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się pięknie odtańczonym przez uczniów polonezem.

Nasi drodzy uczniowie, życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszystkich nawet tych najskrytszych marzeń, motywacji do dalszej nauki i sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym.

Informujemy, że 17.06.2022r. / piątek / jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej.

Fotorelacja ze spotkania projektowego Erasmus+ „ I CARE ABOUT MY COMMUNITY” Saloniki – Grecja w dn. 6-10.06.20222r.

Galeria zdjęć

6 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie rozstrzygnięto etap powiatowy XII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych, który w tym roku odbył się pod nazwą „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.
Laureatem II miejsca w kategorii klas IV-VIII został uczeń kl. 5 Mateusz Wąsowski.
Gratulujemy!

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w szkołach organizowane są konkursy i zabawy oraz dostaje się kilogramy słodyczy.