Licznik odwiedzin:
1921951
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

 Drodzy Uczniowie! Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Życzymy Wam, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu własnych charakterów. Bądźcie w tym niestrudzeni, gdyż zwiększa to szansę na sukces w dorosłym życiu.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 Minister Edukacji i Nauki skierował list do dyrektorów szkół, nauczycieli oraz uczniów. Przedstawił w nim kluczowe programy i przedsięwzięcia MEiN związane z unowocześnianiem edukacji oraz zmiany, które zaczną obowiązywać od 1 września.

 

Serdecznie witamy po wakacjach wszystkich przedszkolaków i ich rodziców. Już od 31 sierpnia godz. 10:00 zapraszamy nasze dzieci do przedszkola.

  Wszystkim maluchom życzymy, aby czas spędzony w przedszkolu upłynął im na wesołej i radosnej zabawie, a rodzicom miłej i udanej współpracy z naszą placówką. 

 

 

1 września 2022 o godzinie 9:30 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego, na które zapraszamy wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klasy I wraz z rodzicami. Rozpoczęcie roku odbędzie się w budynku szkoły. Uroczystość poprzedzi Msza św.

Serdecznie zapraszamy!

 

Rok szkolny 2021/2022 zakończył się... Wszyscy uczniowie naszej szkoły udali się na zasłużony wypoczynek. Całej społeczności życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 24 .06.2022r. /piątek/ o godz. 9:00.

14 czerwca ósmoklasiści bawili się na zorganizowanym przez rodziców BALU ABSOLWENTA 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się pięknie odtańczonym przez uczniów polonezem.

Nasi drodzy uczniowie, życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszystkich nawet tych najskrytszych marzeń, motywacji do dalszej nauki i sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym.

 Informujemy, że 17.06.2022r. / piątek / jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej.

Fotorelacja ze spotkania projektowego Erasmus+ „ I CARE ABOUT MY COMMUNITY” Saloniki – Grecja w dn. 6-10.06.20222r.

Galeria zdjęć

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BIP
Ochrona danych osobowych
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy