2036612

Koło Wolontariatu w naszej szkole przeprowadziło w grudniu zbiórkę pieniędzy w ramach XXIII Ogólnopolskiej Akcji „Góra Grosza”. Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Nasi uczniowie nie pozostali obojętni i chętnie przyłączyli się do tej inicjatywy. W ten sposób wsparli Towarzystwo Nasz Dom, a tym samym pomogli swoim rówieśnikom w całej Polsce, którzy nie mają możliwości i szczęścia dorastać wśród najbliższych. Każdy kto wrzucił choćby grosik w tegorocznej akcji, przyczynił się do usypania w naszej szkole góry grosza w kwocie – 281,6 złotych. Monety łącznie ważyły 10,75 kg. Za kilka dni zostaną dostarczone do Urzędu Pocztowego w Węgrowie. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, włożony trud i zapraszamy do zbiórki za rok.

W naszej szkole panuje przedświąteczna atmosfera, którą można poczuć dzięki pięknym dekoracjom i choinkom zdobiącym korytarze i sale lekcyjne. 21 grudnia 2022 r. odbyło się także przedstawienie jasełkowe. Historia narodzenia Syna Bożego kolejny raz skłaniła nas do refleksji. Życzymy Wszyskim radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej w galerii

Informujemy, że 22.12.2022r. / czwartek / jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej.

Jutro tj.9.12.2022r./piątek/organizowany jest wyjazd dla uczniów szkoły podstawowej na rekolekcje do kościoła parafialnego w Czerwonce. Wyjazd przewidziany jest na godz.11:30. Powrót około gdz.13:10. Po powrocie do szkoły grupa uczniów z klas młodszych będzie miała zajęcia taneczne z p. M. Szlantą.

Mikołajki w naszej szkole!

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zbierali ,,Talenciaki" dla naszej szkoły. W akcję włączyli się rodzice, uczniowie, pracownicy szkoły i sympatycy naszej placówki. Za zebrane punkty zamówiliśmy zestaw instrumentów muzycznych dla przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy!
Podczas uroczystego apelu uczniowie naszej szkoły godnie uczcili 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W trakcie tej doniosłej uroczystości wszyscy uczniowie zaśpiewali pełną wersję hymnu państwowego oraz zaprezentowali ciekawy program artystyczny.
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości życzmy sobie i naszej Ojczyźnie, by zawsze była wolna, silna, piękna, aby mogła się rozwijać w pokoju i dostatku. Wszystkiego dobrego z okazji Święta Niepodległości, Polsko!
Serdecznie dziękujemy przedszkolakom i uczniom naszej szkoły za aktywny udział w akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych zwierząt będących pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie. W szczególności dziękujemy Rodzicom za to, że umożliwili dzieciom przystąpienie do tej szlachetnej akcji i zakupili potrzebne produkty. Dzisiaj zebrana karma została dostarczona i przekazana do TOZ w Węgrowie. Szkolne Koło Wolontariatu