1925501

6 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Węgrowie rozstrzygnięto etap powiatowy XII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych, który w tym roku odbył się pod nazwą „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.
Laureatem II miejsca w kategorii klas IV-VIII został uczeń kl. 5 Mateusz Wąsowski.
Gratulujemy!

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w szkołach organizowane są konkursy i zabawy oraz dostaje się kilogramy słodyczy.

2.06.2022r. uczniowie klasy IV przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.

Dziś klasa 5, pod kierunkiem nauczyciela j. polskiego, próbowała swoich sił na szkolnej scenie i wcieliła się w postacie z ballady Adama Mickiewicza ,,Powrót taty''.

W dniach 8-14 maja 2022 roku, w ramach realizowanego w naszej szkole projektu Erasmus+  ,, I care about community"  odbyło się kolejne spotkanie  uczniów i nauczycieli z Bułgarii, Grecji, Rumunii i Turcji. Tym razem miejscem spotkania był Stambuł - Turcja.

Dziś w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dzień Matki.

Pierwszy egzamin uczniowie napisali we wtorek, ostatni w czwartek. Teraz pozostaje czekać na wyniki.

Egzaminy ósmoklasisty odbędą się 24, 25 i 26 maja 2022 r. /wtorek, środa, czwartek/.

Dla wszystkich uczniów klas I - VII są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.

W każdym dniu egzaminu uczniowie klas VIII przychodzą do szkoły o godz. 8.30

• 24 maja 2022 r. (wtorek) o godzinie 9:00 – egzamin z języka polskiego,
  • 25 maja 2022 r. (środa) o godzinie 9:00 – egzamin z matematyki,
  • 26 maja 2022 r. (czwartek) o godzinie 9:00 – egzamin z języka angielskiego.

5 maja, odbyły się Gminne Rozgrywki Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wierzbno. Rewelacyjnie zaprezentowali się tenisiści stołowi z naszej szkoły! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zajęliśmy w poszczególnych kategoriach wiekowych następujące miejsca:

-Dziewczęta młodsze: I miejsce,

-Chłopcy młodsi: I miejsce,

-Dziewczęta starsze: I miejsce,

-Chłopcy starsi: II miejsce.

W rozgrywkach brali udział również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wierzbnie i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku.