Licznik odwiedzin:
1559921
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

Każdego roku, we wrześniu uczniowie naszej szkoły uczestniczą w spotkaniach z policjantami. Celem dzisiejszych pogadanek było uświadomienie uczniom, jak ważne jest ich bezpieczeństwo w czasie poruszania się po drogach pieszo, rowerem oraz w samochodach. Mundurowi utrwalili uczniom znajomość niektórych znaków drogowych oraz numerów alarmowych. Przypomnieli także o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze oraz jak należy postępować w kontakcie z osobami obcymi.

W dniach 13-14 pździernika 2022 roku odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna, inicjowana corocznie przez Fundację na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych Pomóż i TY.

 Drodzy Uczniowie! Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Życzymy Wam, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu własnych charakterów. Bądźcie w tym niestrudzeni, gdyż zwiększa to szansę na sukces w dorosłym życiu.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 Minister Edukacji i Nauki skierował list do dyrektorów szkół, nauczycieli oraz uczniów. Przedstawił w nim kluczowe programy i przedsięwzięcia MEiN związane z unowocześnianiem edukacji oraz zmiany, które zaczną obowiązywać od 1 września.

 

Serdecznie witamy po wakacjach wszystkich przedszkolaków i ich rodziców. Już od 31 sierpnia godz. 10:00 zapraszamy nasze dzieci do przedszkola.

  Wszystkim maluchom życzymy, aby czas spędzony w przedszkolu upłynął im na wesołej i radosnej zabawie, a rodzicom miłej i udanej współpracy z naszą placówką. 

 

 

1 września 2022 o godzinie 9:30 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego, na które zapraszamy wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klasy I wraz z rodzicami. Rozpoczęcie roku odbędzie się w budynku szkoły. Uroczystość poprzedzi Msza św.

Serdecznie zapraszamy!

 

Rok szkolny 2021/2022 zakończył się... Wszyscy uczniowie naszej szkoły udali się na zasłużony wypoczynek. Całej społeczności życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 24 .06.2022r. /piątek/ o godz. 9:00.

14 czerwca ósmoklasiści bawili się na zorganizowanym przez rodziców BALU ABSOLWENTA 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się pięknie odtańczonym przez uczniów polonezem.

Nasi drodzy uczniowie, życzymy Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszystkich nawet tych najskrytszych marzeń, motywacji do dalszej nauki i sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym.

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BIP
Ochrona danych osobowych
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy