Licznik odwiedzin:
1714665
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

 „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.” – Flora Edwards

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Wszystkim, którzy otworzyli serca i tak licznie włączyli w się w akcję charytatywną polegającą na zbiórce pieniędzy „Dla Wiktorka”, która odbywała się w naszej szkole od 30 marca do 5 kwietnia 2023 r.Ofiarowana pomoc jest dowodem wrażliwości, serdeczności oraz ludzkiej solidarności. Zebrane pieniądze zostały przekazane na dalsze leczenie dziecka.

Za bezinteresowną chęć czynienia dobra i życzliwość - DZIĘKUJEMY ! Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu

 

15 maca, odbyła się wycieczka do Warszawy.

Szkolne Koło Wolontariatu w ZSP w Krypach zaprasza do wsparcia akcji ,,Świece dla Ukrainy". Pomóżmy w ten sposób żołnierzom, którzy walczą na froncie w Ukrainie. Prosimy o przynoszenie do szkoły czystych metalowych puszek (po warzywach, konserwach mięsnych) oraz resztek świec, których nie można już używać zgodnie z przeznaczeniem. Posłużą one do produkcji świec okopowych dla żołnierzy. Zbiórka będzie trwać od 6 do 24 marca. Zachęcamy całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w tej akcji.

 

1 lutego 2023 r. rodzice uczniów naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z policjantami z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie. Starszy aspirant Grzegorz Kałuski oraz starszy posterunkowy Mateusz Chrupek w ramach programu pedagogizacji rodziców przeprowadzili pogadankę na temat : ROBLEM UZALEŻNIEŃ WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY – NIKOTYNIZM.

 

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21,22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy - to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji uczniowie z klas I-IV zaprezentowali dziś ciekawe przedstawienie w stylu ,,retro". Po programie artystycznym był czas na słodki poczęstunek. 
Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości !
W ubiegły piątek, w naszym przedszkolu, Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.
Dzieci w pięknej scenografii recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po części artystycznej wnuczęta obdarowały gości własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. To był wyjątkowy czas, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Kochani! Babcie i Dziadkowie!
Dziękujemy Wam za troskę i cierpliwość, za ciepło, opiekę, ogromne serce i za poświęcony czas.
Życzymy Wam dużo zdrowia, młodzieńczej energii, samych słonecznych dni, miłości najbliższych i pogody ducha na każdy dzień.

15.01.2023 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krypach zaprezentowali jasełka bożonarodzeniowe dla swoich rodziców, babć, dziadków i wszystkich wiernych zgromadzonych w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Czerwonce. Celem przedstawienia było wprowadzenie uczestników uroczystości w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy uświadomili wszystkim jak bardzo rodzinne są to święta. Występ przed tak wielką publicznością przyniósł wszystkim wiele emocji, radości oraz zadowolenia. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci za pomoc w przygotowaniach.

Więcej w galerii

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BIP
Ochrona danych osobowych
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy