1921950

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zbierali ,,Talenciaki" dla naszej szkoły. W akcję włączyli się rodzice, uczniowie, pracownicy szkoły i sympatycy naszej placówki. Za zebrane punkty zamówiliśmy zestaw instrumentów muzycznych dla przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy!
Podczas uroczystego apelu uczniowie naszej szkoły godnie uczcili 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W trakcie tej doniosłej uroczystości wszyscy uczniowie zaśpiewali pełną wersję hymnu państwowego oraz zaprezentowali ciekawy program artystyczny.
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości życzmy sobie i naszej Ojczyźnie, by zawsze była wolna, silna, piękna, aby mogła się rozwijać w pokoju i dostatku. Wszystkiego dobrego z okazji Święta Niepodległości, Polsko!
Serdecznie dziękujemy przedszkolakom i uczniom naszej szkoły za aktywny udział w akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych zwierząt będących pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie. W szczególności dziękujemy Rodzicom za to, że umożliwili dzieciom przystąpienie do tej szlachetnej akcji i zakupili potrzebne produkty. Dzisiaj zebrana karma została dostarczona i przekazana do TOZ w Węgrowie. Szkolne Koło Wolontariatu

Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, organizowanej w szkołach, uczelniach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 01.11.2022r. do 28.02.2023r.

Przed Dniem Wszystkich Świętych członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu uporządkowali Grób Nieznanego Żołnierza znajdujący się przy drodze z Kryp do Wierzbna oraz groby żołnierzy poległych w 1939r. znajdujące się na cmentarzu w Czerwonce. Akcja porządkowania tych grobów odbywa się corocznie. Młodzież ze Szkoły w Krypach w ten sposób uczciła pamięć poległych żołnierzy w czasie II wojny światowej.

Dzisiaj /2.11.2022r./ w naszej szkole odbyły się pokazy prowadzone przez przedstawiciela grupy Zaelektryzowani.

W ubiegły piątek w naszej szkole został zorganizowany ” DZIEŃ ORYGINALNEGO NAKRYCIA GŁOWY”.

Informujemy, że 31.10.2022r. / poniedziałek / jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej.

Podążając śladami tradycji ślubowania i pasowania na ucznia, klasa I odbyła w dniu 27 października 2022r. wycieczkę do Zamku w Liwie.