1925861

Kropki, kropy, kropeczki… 29 września w naszej szkole zagościły kropki. Święto kreatywności okazało się nie tylko zabawą, ale przede wszystkim zainspirowało naszych uczniów do ciekawego wykorzystania kropki. Dzieci przyszły do szkoły zakropkowane, tworzyły prace plastyczne na bazie kropki i przyozdabiały klasy. „Dzień kropki” nie tylko zintegrował uczniów naszej szkoły, wielu z nich pobudził również do działania. Śmiało można stwierdzić, że tego dnia nikt nie znalazł się „ w kropce”, za to wszyscy byli pozytywnie „zakropkowani”. Zwracali tym samym uwagę na to, że warto wierzyć w siebie i swoje możliwości. Wcześniej ogłoszono konkurs na najbardziej zakropkowaną klasę.W tej kwestii komisja miała wielki problem by wyłonić zwycięzców. Ostatecznie postanowiono wyróżnić klasę IV. Gratulujemy! Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i miłą zabawę

Fotorelacja z obchodów Jubileuszu 100-lecia Szkoły Podstawowej w Krypach /20.09.2023r./.

Więcej w galerii

Dyrektor, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Krypach serdecznie dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami Jubileuszu 100 -lecia Szkoły Podstawowej w Krypach a zarazem przyczynili się do zorganizowania i ich uświetnienia.

Dziękujemy przedstawicielom parlamentu, władzom samorządowym,  absolwentom, darczyńcom, emerytowanym nauczycielom i pracownikom oraz wszystkim zaproszonym gościom, bez których nie udałoby się niczego zorganizować. Podziękowania kierujemy dla wszystkich Pań z Rady Rodziców i Panów z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Dziękujemy Państwu za stworzenie miłej atmosfery Jubileuszowego spotkania, za życzenia i wszelkie wyrazy uznania i życzliwości. Ten szczególny dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Państwa obecność była dowodem na to, że nasza szkoła, to szczególne miejsce, o którym nie można zapomnieć i z którym warto utożsamiać się nawet po latach. Nasz Jubileusz był wyjątkową okazją do spotkań, wspomnień i powrotu do minionych dekad. Bardzo dziękujemy za okazaną sympatię, gratulacje i życzenia.

Serdeczne podziękowania  kierujemy do wszystkich, którzy finansowo, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli nasze przedsięwzięcie – bez Waszego zaangażowania  zorganizowanie Jubileuszu nie byłoby możliwe.

Zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Krypach do udziału w konkursie plastycznym „Moja szkoła”.
Szczegółowe warunki konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.
Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

Rok szkolny 2023/2024 - wraz z brzmieniem pierwszego dzwonka - został oficjalnie rozpoczęty przez p. dyrektor Teresę Strupiechowską w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Krypach.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023 / 2024 odbędzie się 4 września 2023r. (poniedziałek) według następującego harmonogramu:

* 8:00 - inauguracja nowego roku szkolnego dla Publicznego Przedszkola

i Szkoły Podstawowej w Krypach,

* 8:30 - Msza św.

* następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

Dobiegł końca kolejny rok, wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Nareszcie długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli. Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń, a tegorocznym absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych.