Licznik odwiedzin:
1619129
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

My też chcemy pomóc dzielnej Ukrainie, okazać wsparcie w tych trudnych chwilach!

Szkolne Koło Wolontariatu, solidaryzując się z Narodem Ukraińskim, ogłasza zbiórkę darów dla Polaków mieszkających na terenie obwodu lwowskiego i uchodźców z Ukrainy .

Od poniedziałku na I piętrze będzie znajdowało się pudło, do którego można składać najpotrzebniejsze rzeczy.

 Zbieramy:

– żywność z długoterminową ważnością,
– artykuły higieniczne
– środki czystości

Wszystkie ofiarowane rzeczy zostaną przekazane do Starostwa Powiatowego w Węgrowie .

Nie bądźmy obojętni!

Z góry serdecznie dziękujemy za okazane serce.

Koordynatorzy:

Teresa Strupiechowska - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krypach

Izabela Nowak - opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu,

W roku 2022 Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych przypadał 28 stycznia (piątek) 

 W dobie facebooka, telefonów rozpoznających twarze, kilkunastu rachunków/rat miesięcznie nasze dane osobowe jak nigdy wcześniej narażone są na „wypłynięcie”. A co może zrobić z nimi oszust? Co tylko chce – kupić telefon, wykorzystać do głosowania czy nawet popełnienia przestępstwa. Wniosek płynący z Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych jest więc jasny – chroń swoje dane, to unikniesz kłopotów.

 

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.

Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie życzymy Wam długich lat życia wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem, życzliwością i miłością najbliższych. Niech samotność omija Państwa szerokim łukiem, a zdobyte doświadczenie i życiowa mądrość służy innym.

Uczniowie z klas młodszych specjalnie dla Państwa przygotowały dziś krótki występ  https://drive.google.com/file/d/1L24-UIVEixOcbdYNvYbC7cGSWkbKclgI/view?usp=sharing   Życzymy miłego oglądania!

 

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanej Jasełkami.

Uczniowie klasy ósmej w dniu 16 grudnia 2021 roku, wraz z opiekunami, wybrali się na lodowisko do Siedlec.

W niedzielę, 12 grudnia dary zostały przewiezione do magazynu i przekazane wolontariuszom, którzy byli odpowiedzialni za dostarczenie „Szlachetnej Paczki” rodzinie.

 

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy włączyła się w akcję ”Szlachetna Paczka”. Dzięki ofiarności darczyńców udało się nam przygotować paczki dla potrzebującej rodziny. Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy  sprawili, że nasz udział w akcji zakończył się sukcesem. Wasze zaangażowanie, empatia, wrażliwość i umiejętność otwarcia się na potrzeby innych sprawiły, że wspólnie zrealizowaliśmy zamierzony cel. To dzięki wam Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły do drzwi jednej z rodzin zapuka radość i nadzieja na lepsze jutro. Dziękujemy za dary materialne, za poświęcony czas, za szlachetność, za dobro i otwartość na drugiego człowieka.

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BIP
Ochrona danych osobowych
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy