1925057

Kochani! Babcie i Dziadkowie!
Dziękujemy Wam za troskę i cierpliwość, za ciepło, opiekę, ogromne serce i za poświęcony czas.
Życzymy Wam dużo zdrowia, młodzieńczej energii, samych słonecznych dni, miłości najbliższych i pogody ducha na każdy dzień.

15.01.2023 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krypach zaprezentowali jasełka bożonarodzeniowe dla swoich rodziców, babć, dziadków i wszystkich wiernych zgromadzonych w kościele parafialnym pw. św. Stanisława BM w Czerwonce. Celem przedstawienia było wprowadzenie uczestników uroczystości w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy uświadomili wszystkim jak bardzo rodzinne są to święta. Występ przed tak wielką publicznością przyniósł wszystkim wiele emocji, radości oraz zadowolenia. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci za pomoc w przygotowaniach.

Więcej w galerii

9 stycznia, uczniowie naszej szkoły byli wraz z opiekunami na krytym lodowisku w Siedlcach. Czas spędzony na świeżym powietrzu przysporzył wszystkim wiele radości.

Koło Wolontariatu w naszej szkole przeprowadziło w grudniu zbiórkę pieniędzy w ramach XXIII Ogólnopolskiej Akcji „Góra Grosza”. Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Nasi uczniowie nie pozostali obojętni i chętnie przyłączyli się do tej inicjatywy. W ten sposób wsparli Towarzystwo Nasz Dom, a tym samym pomogli swoim rówieśnikom w całej Polsce, którzy nie mają możliwości i szczęścia dorastać wśród najbliższych. Każdy kto wrzucił choćby grosik w tegorocznej akcji, przyczynił się do usypania w naszej szkole góry grosza w kwocie – 281,6 złotych. Monety łącznie ważyły 10,75 kg. Za kilka dni zostaną dostarczone do Urzędu Pocztowego w Węgrowie. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, włożony trud i zapraszamy do zbiórki za rok.

W naszej szkole panuje przedświąteczna atmosfera, którą można poczuć dzięki pięknym dekoracjom i choinkom zdobiącym korytarze i sale lekcyjne. 21 grudnia 2022 r. odbyło się także przedstawienie jasełkowe. Historia narodzenia Syna Bożego kolejny raz skłaniła nas do refleksji. Życzymy Wszyskim radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej w galerii

Informujemy, że 22.12.2022r. / czwartek / jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej.

Jutro tj.9.12.2022r./piątek/organizowany jest wyjazd dla uczniów szkoły podstawowej na rekolekcje do kościoła parafialnego w Czerwonce. Wyjazd przewidziany jest na godz.11:30. Powrót około gdz.13:10. Po powrocie do szkoły grupa uczniów z klas młodszych będzie miała zajęcia taneczne z p. M. Szlantą.

Mikołajki w naszej szkole!