Licznik odwiedzin:
1969616
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

Klasa IV przygotowała przedstawienie na podstawie Legendy o żółtej damiedla młodszych kolegów i koleżanek z klas I – III. Uczniowie z zaangażowaniem przygotowali rekwizyty, scenografię i potrzebne stroje. Choć przedstawienie było krótkie, to uczniowie klasy IV popisali się prawdziwym talentem aktorskim oraz pokazali, że warto dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi – młodszymi kolegami i koleżankami. Inscenizacja została przygotowana pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego p.Mileny Plewki. 

 

Dnia 18.03.2024r. uczniowie klasy 4 mieli okazję wziąć udział w niestandardowych zajęciach w ramach programu "Bezpieczeństwo w sieci- my to rozumiemy". Policjanci Komendy Powiatowej w Węgrowie przeprowadzili warsztaty prewencyjne "Cybercraft- bezpieczeństwo w sieci" w aplikacji MinecraftEducation, dzięki którym uczniowie mieli szansę zdobyć wiedzę o bezpieczeństwie w sieci poprzez zabawę. Dzieci pod okiem panów policjantów uczyły się jak dbać o swoje dane, aby chronić się przed kradzieżą tożsamości w sieci. Lekcja zorganizowana w tak bardzo lubianym przez dzieci sześciennym świecie na długo zostanie w ich pamięci.  

 

     Dnia 14 marca 2024r. odbyło się uroczyste otwarcie szkoły po generalnym remoncie. Gospodarzami uroczystości byli: Wójt GminyWierzbno Pan Emil Wąsowski i Dyrektor ZSP w Krypach Pani Teresa Strupiechowska . Na uroczystość przybyło wielu zaproszonych gości, którzy przyczynili się do realizacji tak trudnego zadania. Młodzież szkolna przedstawiła krótki program artystyczny oparty na tematyce związanej z remontem placówki. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i przybyli na uroczystość.

27 lutego naszą szkołę odwiedziła grupa „Zaelektryzowani”. Celem pokazu było przybliżenie uczniom tajników fizyki i chemii w bardzo prosty i atrakcyjny sposób. Prowadzącyprzedstawił widowiskowe eksperymenty i doświadczenia.Dużym  zainteresowaniem cieszyły się zabawy z helem i ciekłym azotem. Zarówno młodsi jak i starsi aktywnie uczestniczyli w doświadczeniach i pokazach. Dostarczyły one uczniom wiele radości, ale również sporą porcję wiedzy. No i na pewno udowodniły, że chemia i fizyka to wcale nie takie straszne przedmioty! 

 16 lutego2024r. w ZSP w Wierzbnie odbyły się Gminne Rozgrywki Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wierzbno. Świetnie zaprezentowali się tenisiści stołowi z naszej szkoły!  Zajęliśmy w poszczególnych kategoriach wiekowych następujące miejsca:-Dziewczęta młodsze: I miejsce- Gabriela Zaboklicka,  II - Aleksandra Skarżyńska,-Chłopcy młodsi: III miejsce-Adam Zaboklicki,-Dziewczęta starsze -II miejsce - Lena Knap,-Chłopcy starsi: Imiejsce- Cezary Zdzieborski.Jako szkoła zajęliśmy najwyższy stopnień podium. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!W rozgrywkach brali udział również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wierzbnie i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku. 

UWAGA! Wójt Gminy Wierzbno ogłasza konkurs plastyczny “Najładniejsza Kartka Wielkanocna” dla dzieci klas 0 – III. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież uczęszczająca do szkół na terenie gminy Wierzbno. Prace należy dostarczyć osobiście do sekretariatu urzędu lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres Wierzbno 90, 07-111 Wierzbno. Praca powinna mieć format A5 (21×14,8 cm.), wykonana techniką dowolną, np. pastele, kredki, farby, wycinanka, wydzieranka, techniki łączone itp. Termin nadesłania prac upływa w dniu 15 marca 2024 r.
Uczniowie z klas IV- VIII mogą wziąć udział w konkursie na ,,Najpiękniejszy Stroik Wielkanocny".
Prace będą oceniane w kategoriach:
uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej,
uczniowie klas VII-VIII szkoły podstawowej.
Termin nadesłania prac upływa w dniu 15 marca 2024 r.
Wszelkie niezbędne informacje w regulaminie konkursu dostępnym poniżej. Prace należy dostarczyć osobiście do sekretariatu urzędu lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres Wierzbno 90, 07-111 Wierzbno. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do 23 marca 2024 r. Prace należy dostarczyć osobiście do sekretariatu urzędu lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres Wierzbno 90, 07-111 Wierzbno. Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia na stronie: Konkurs Plastyczny “Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna” | Gmina Wierzbno Gmina Wierzbno

 22 lutego, uczniowie z klas IV-VII spędzili aktywnie popołudniowy czas doskonaląc umiejętność jazdy na łyżwach. Wraz z opiekunami wybrali się na Lodowisko kryte w Siedlcach. Tam poddali się łyżwowemu szaleństwu.Celem wyjazdu była nauka jazdy na łyżwach, dla niektórych doskonalenie techniki jazdy, integracja oraz oczywiście dobra zabawa na świeżym powietrzu. 

 

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału wXIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci organizowanym przez KRUS pod hasłem:,, Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”. Tematem konkursu jest popularyzowanie zasad bezpiecznej pracy oraz zaleceń prewencyjnych, stanowiących merytoryczną treść projektu KRUS „Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś”. 

 

 

 Karnawał to czas, który wypełniony jest wesołą muzyką i tańcem. Tego wszystkiego nie zabrakło podczas balu karnawałowego w Szkole w Krypach 8 lutego.2024r. Jedną z atrakcji tego dnia był program artystyczny pt.Bal u Pana Kleksa. Pojawiły sięw nim najpiękniejsze piosenki z bajek i filmów dla dzieci. Do wspaniałej zabawy zaprosilinaszych uczniów Małgorzata Rapa i PiotrKociubowski.Występ artystów w naszej szkole odbył się z inicjatywy Zofii Paczóskiej. 

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BIP
Ochrona danych osobowych
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy