Licznik odwiedzin:
2027009
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

Zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Krypach do udziału w konkursie plastycznym „Moja szkoła”.
Szczegółowe warunki konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.
Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

Rok szkolny 2023/2024 - wraz z brzmieniem pierwszego dzwonka - został oficjalnie rozpoczęty przez p. dyrektor Teresę Strupiechowską w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Krypach.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023 / 2024 odbędzie się 4 września 2023r. (poniedziałek) według następującego harmonogramu:

* 8:00 - inauguracja nowego roku szkolnego dla Publicznego Przedszkola

 i Szkoły Podstawowej w Krypach,

* 8:30 - Msza św.

* następnie spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

Dobiegł końca kolejny rok, wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Nareszcie długo oczekiwane wakacje, czas zasłużonego odpoczynku uczniów i nauczycieli. Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń, a tegorocznym absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych.

Z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek skierował do szkół i placówek oświatowych specjalny list. Przybliżył w nim najważniejsze osiągnięcia w systemie edukacji wprowadzone w obecnym roku szkolnym, jak również zwrócił szczególną uwagę na wydarzenia związane z 550 rocznicą urodzin Mikołaja Kopernika.

Po dziesięciu miesiącach nauki dobrnęliśmy szczęśliwie do końca, by udać się na zasłużony, wakacyjny  wypoczynek. Zanim jednak uczniowie  usłyszeli ostatni dzwonek, uczestniczyli  w  uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/2023.

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się spotkanie prewencyjne dla uczniów z klas I-VIII z przedstawicielami policji. Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły. Policjanci omówili zasady poruszania się po drodze, chodniku oraz podczas jazdy rowerem. Odnieśli się też do prawidłowego zachowania w kontaktach z obcymi oraz przypomnieli o stosowaniu „zasady ograniczonego zaufania”.

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BIP
Ochrona danych osobowych
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy