Licznik odwiedzin:
1559939
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

W roku 2022 Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych przypadał 28 stycznia (piątek) 

 W dobie facebooka, telefonów rozpoznających twarze, kilkunastu rachunków/rat miesięcznie nasze dane osobowe jak nigdy wcześniej narażone są na „wypłynięcie”. A co może zrobić z nimi oszust? Co tylko chce – kupić telefon, wykorzystać do głosowania czy nawet popełnienia przestępstwa. Wniosek płynący z Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych jest więc jasny – chroń swoje dane, to unikniesz kłopotów.

 

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z najpiękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.

Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie życzymy Wam długich lat życia wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem, życzliwością i miłością najbliższych. Niech samotność omija Państwa szerokim łukiem, a zdobyte doświadczenie i życiowa mądrość służy innym.

Uczniowie z klas młodszych specjalnie dla Państwa przygotowały dziś krótki występ  https://drive.google.com/file/d/1L24-UIVEixOcbdYNvYbC7cGSWkbKclgI/view?usp=sharing   Życzymy miłego oglądania!

 

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanej Jasełkami.

Uczniowie klasy ósmej w dniu 16 grudnia 2021 roku, wraz z opiekunami, wybrali się na lodowisko do Siedlec.

W niedzielę, 12 grudnia dary zostały przewiezione do magazynu i przekazane wolontariuszom, którzy byli odpowiedzialni za dostarczenie „Szlachetnej Paczki” rodzinie.

 

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy włączyła się w akcję ”Szlachetna Paczka”. Dzięki ofiarności darczyńców udało się nam przygotować paczki dla potrzebującej rodziny. Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy  sprawili, że nasz udział w akcji zakończył się sukcesem. Wasze zaangażowanie, empatia, wrażliwość i umiejętność otwarcia się na potrzeby innych sprawiły, że wspólnie zrealizowaliśmy zamierzony cel. To dzięki wam Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły do drzwi jednej z rodzin zapuka radość i nadzieja na lepsze jutro. Dziękujemy za dary materialne, za poświęcony czas, za szlachetność, za dobro i otwartość na drugiego człowieka.

Święty Mikołaj znany jest przede wszystkim jako wielki przyjaciel dzieci, który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami. Wszystkie grzeczne dzieci w dniu św. Mikołaja dostają mnóstwo prezentów, a te, które źle się sprawowały, mogą liczyć jedynie na rózgi, co ma ich przestrzec przed dalszym niewłaściwym zachowaniem. Na szczęście w naszej szkole wszyscy uczniowie zasłużyli na prezenty, co potwierdził przybyły do każdej z klas, 6 grudnia św. Mikołaj, a zwłaszcza  wypełniony kosz prezentami. Św. Mikołaj opuszczając mury naszej szkoły podziękował za miłe przyjęcie i obiecał, że za rok ponownie nas odwiedzi. Dlatego też św. Mikołajowi dziękujemy za wizytę i poświęcony nam czas. Dzięki tej wizycie jeszcze bardziej czujemy nastrój zbliżających się Świat Bożego Narodzenia – za to też dziękujemy.

W ramach kultywowania zwyczajów świątecznych, w dniu 6.12.2021r. klasy 1- 3, uczestniczyły w warsztatach zdobienia pierników Dzieci własnoręcznie dekorowały ciastka poznając tajniki zawodu cukiernika i tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

 

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BIP
Ochrona danych osobowych
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy