1937985

W sali widowiskowej Węgrowskiego Ośrodka Kultury w dniu 4 grudnia uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej obejrzeli spektakl teatralny pt. „Alicja po drugiej stronie lustra”

Dnia 1 grudnia nasi gimnazjaliści wzięli udział w wycieczce do Białegostoku. Wyjazd był nagrodą za zdobycie wyróżnienia w Powiatowym Konkursie ,,Wyjazd edukacyjny formą integracji społecznej”. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworku.

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, podczas której można się oderwać od szarej, szkolnej rzeczywistości i przenieść w świat fantazji. Z tej okazji 26 listopada w naszej szkole zorganizowana została dyskoteka andrzejkowa. Gimnazjaliści zadbali by podczas zabawy nie zabrakło świetnej muzyki i największych tanecznych przebojów. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. Jak każe tradycja, nie obyło się bez wróżb. Chętni mogli poznać swoją przyszłość.

25 Października dyrektor szkoły pani Teresa Strupiechowska zaprosiła na spotkanie z rodzicami pracowników Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie, sierż. Wojciecha Oltona i mł. asp.Grzegorza Kałuskiego, którzy przeprowadzili pogadankę na temat uzależnienia od narkotyków i dopalaczy.

Nasz szkolny ogródek dydaktyczny jest coraz piękniejszy, ciekawszy i bogatszy.

11 Listopada obchodzimy w naszym kraju Święto Niepodległości

W naszej szkole od 23 listopada do 4 grudnia będzie trwała zbiórka pieniędzy na ,,Górę Grosza".

Dnia 5 listopada 2015r. uczniowie naszego gimnazjum zaangażowali się w pomoc rodzicom przy przygotowaniu terenu i budowie nowego ogrodzenia ogródka dydaktycznego.