Licznik odwiedzin:
1779022
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, podczas której można się oderwać od szarej, szkolnej rzeczywistości i przenieść w świat fantazji. Z tej okazji 26 listopada w naszej szkole zorganizowana została dyskoteka andrzejkowa. Gimnazjaliści zadbali by podczas zabawy nie zabrakło świetnej muzyki i największych tanecznych przebojów. Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. Jak każe tradycja, nie obyło się bez wróżb. Chętni mogli poznać swoją przyszłość.

25 Października dyrektor szkoły pani Teresa Strupiechowska zaprosiła na spotkanie z rodzicami pracowników Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie, sierż. Wojciecha Oltona i mł. asp.Grzegorza Kałuskiego, którzy przeprowadzili pogadankę na temat uzależnienia od narkotyków i dopalaczy. 

Nasz szkolny ogródek dydaktyczny jest coraz piękniejszy, ciekawszy i bogatszy. 

11 Listopada obchodzimy w naszym kraju Święto Niepodległości

W naszej szkole od 23 listopada do 4 grudnia będzie trwała zbiórka pieniędzy na ,,Górę Grosza". 

Dnia 5 listopada 2015r. uczniowie naszego gimnazjum zaangażowali się w pomoc rodzicom przy przygotowaniu terenu i budowie nowego ogrodzenia ogródka dydaktycznego.

W czwartek 29 października 2015r. grupa uczennic z naszego gimnazjum skorzystała z zaproszenia i wzięła udział w Halloween na wesoło zorganizowanym przez wychowanków i opiekunów z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworku. 

Dnia 3 listopada  odbyła się akcja sprzątania terenu przyszkolnego

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BIP
Ochrona danych osobowych
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy