1900392

Uczniowie klasy piątej i szóstej 29 kwietnia 2016 r. przygotowali uroczystą akademię szkolną z okazji kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 roku. Głównym celem apelu było wyrobienie wśród dzieci i młodzieży postaw szacunku do dziedzictwa kulturowego, historycznego i tradycji narodowych. Cieszymy się więc wolną Polską i tym, że możemy z dumą patrzeć na polską flagę i śpiewać hymn.

W dniu 22 kwietnia 2016 r. uczniowie Publicznego Gimnazjum w Krypach i Wierzbnie wzięli udział w spotkaniu promocyjnym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Kochanowskiego w Węgrowie. Umożliwiło ono uczniom zapoznanie się z bogatą ofertą edukacyjną szkoły.

Zebranie z rodzicami - 25 kwietnia 2016r. /poniedziałek/ o godz.14:00.

Egzamin gimnazjalny  odbędzie się w dniach 18 - 20 kwietnia 2016 r.

Uczniowie Gimnazjum w Krypach zajęli III miejsce na szczeblu powiatowym w klasyfikacji drużynowej Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Niedaleko Wyszkowa, nad rzeką Liwiec znajduje się niezwykłe miejsce o nazwie Loretto

Dnia 7 kwietnia uczennice klasy II gimnazjum Maria Krynicka i Karolina Skarżyńska uczestniczyły w etapie gminnym Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego ,,WYSZKOWSKIE DYKTANDO”.

"Sposób na Alcybiadesa" z Narodowym Teatrem Edukacji

Sprawdzian po 6 klasie - termin sprawdzianu-  05 kwiecień 2016 r. (wtorek)