1934174

Magiczny Dywan czyli magiczna nauka.

17.09.2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia upamiętniająca ważne wydarzenia z historii Polski. Wrzesień to miesiąc ważnych w najnowszej historii Polski rocznic.

2 września 2019 r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Krypach uroczyście zainaugurowano rok szkolny 2019/ 2020.

Zakończenie roku, które miało miejsce 19 czerwca 2019 r., było czasem, którego wyczekiwali wszyscy: najmłodsi i ci troszeczkę starsi.

16.06.2019 r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyła się IX Gala Tańca ,, Łączy nas pasja”.

Grupa reprezentująca Szkołę Podstawową w Krypach zajęła II miejsce w kategorii klas młodszych.

Gratulujemy!

W dniach 8-12 czerwca 2019r. odbyło się ostatnie spotkanie podsumowujące realizację programu Erasmus + „Rozwijanie tolerancji i wzajemnego szacunku w Europie”.

Bal absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej odbył się 13 czerwca.

W dniu 7 czerwca 2019 r. dzieci z klasy I wybrały się na wycieczkę do Parku Zabaw i Edukacji ARGO CITY w Głęboczycy.