1933514
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Wycieczka do Parku Zabaw i Edukacji w Głęboczycy

Wycieczka do Parku Zabaw i Edukacji w Głęboczycy

Tam wspólnie z animatorami rozpoczęły niesamowitą przygodę plenerową. Była przejażdżka wozem, połów drewnianych rybek, biegi z ziemniakiem na łyżce, slalom w leśnym labiryncie, zjeżdżalnia linowa i dojenie sztucznej krowy.

W czarodziejskim lesie spotkali „Jasia i Małgosię”, „Czerwonego Kapturka”, „Siedmiu krasnoludków i Królewnę Śnieżkę” oraz postacie z „Krainy Lodu”.

Na koniec dzieci dostały zadanie zespołowe: czytanie mapy i szukanie skarbu, ukrytego w leśnych chaszczach. Został on w końcu odnaleziony, a uczestnicy poszukiwań otrzymali puchar.

Był to więc dzień pełen wrażeń, zdobywania umiejętności i ćwiczenia sprawności, a przede wszystkim dobra zabawa i integracja.