1925312

Dnia 04.03.2019 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Żołnierzy Wyklętych.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją była, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w „tłusty czwartek” - 28 lutego.

Piątkowe przedpołudnie, 25 stycznia, nasi uczniowie spędzili na lodowisku w Siedlcach.

W styczniu są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To 21 i 22 -  wtedy swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie.

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów w szkole i w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych w dniu 21 stycznia 2019 r. odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z pracownikiem KPP w Węgrowie.

Informujemy, że 23 stycznia (najbliższa środa) o godzinie 15:00 odbędzie się zebranie z rodzicami podsumowujące 1-szy semestr bieżącego roku szkolnego.

Serdecznie zapraszamy!

17 stycznia 2019 r. odbył się kolejny wyjazd na lodowisko do Siedlec.

W naszej szkole odbył się próbny egzamin dla uczniów klas III gimnazjum.