1931536

Dnia 3 lutego 2020r. w Szkole Podstawowej w Krypach odbyło się spotkanie z rodzicami. Uczestniczył w nim przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie

aspirant sztabowy Dariusz Karski, który przybliżył rodzicom informacje na temat odpowiedzialności karnej nieletnich.

Dnia 3 lutego 2020r.dzieci ze Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Krypach uczestniczyły w warsztatach, podczas których ,,przeniosły się do magicznego świata czekolady”.,,Czekoladowy Autobus” to pojazd wyposażony w sprzęt posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty BHP oraz SANEPID do przeprowadzania czekoladowych warsztatów.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w środę, 5 lutego.

30.01.2020r.uczniowie klas V-VIII udali się do Węgrowskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie teatralne pt.,,Mitologia” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Informujemy, że 3 lutego (najbliższy poniedziałek) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie z rodzicami podsumowujące 1-szy semestr bieżącego roku szkolnego.

Serdecznie zapraszamy!

30.01.2020 r. uczniowie klas I-III udali się do Węgrowskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie teatralne pt. „Alladyn… baśń tysiąca i jednej nocy".

Dnia 29.01.2020r. w Szkole Podstawowej w Pustelniku odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W rozgrywkach brało udzial pięć drużyn ze Szkół Podstawowych w : Pustelniku,  Stanisławowie, Wierzbnie i Krypach.

Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła I miejsce.  Serdecznie gratulujemy!

W ostatnim czasie w naszej szkole odbyły się trzy wyjazdy na lodowisko do Siedlec /13, 17 i 27.01.2020r./.

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. W dniu 21 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość

z okazji ,,Dnia Babci i Dziadka”