14.10. 2019r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie piosenką i wierszem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy, poświęcenie, czujność i troskę o dobro dzieci.

W naszej szkole wszyscy chętni uczniowie przystąpili do konkursu na projekt  logo programu Erasmus+

I CARE ABOUT MY COMMUNITY.

Magiczny Dywan czyli magiczna nauka.

17.09.2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia upamiętniająca ważne wydarzenia z historii Polski. Wrzesień to miesiąc ważnych w najnowszej historii Polski rocznic.

2 września 2019 r. o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej w Krypach uroczyście zainaugurowano rok szkolny 2019/ 2020.

Zakończenie roku, które miało miejsce 19 czerwca 2019 r., było czasem, którego wyczekiwali wszyscy: najmłodsi i ci troszeczkę starsi.

16.06.2019 r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyła się IX Gala Tańca ,, Łączy nas pasja”.

Grupa reprezentująca Szkołę Podstawową w Krypach zajęła II miejsce w kategorii klas młodszych.

Gratulujemy!

W dniach 8-12 czerwca 2019r. odbyło się ostatnie spotkanie podsumowujące realizację programu Erasmus + „Rozwijanie tolerancji i wzajemnego szacunku w Europie”.