„Teatr to świątynia dla sztuki”, ale nie tylko – to także miejsce, które od wieków służy człowiekowi pomocą w odkrywaniu własnego „ja”.

Po to, aby poczuć mocniejsze bicie serca grupa uczniów z klas IV – VI wybrała się do Węgrowskiego Ośrodka Kultury

Dnia 28 września 2015r. uczniowie klas I-III pojechali do WOK na przedstawienie "Brzechwolandia" w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

Dnia 17 wrzesnia 2015 wycieczka rowerowa do Suchej

Szkoła Podstawowa w Krypach przystąpiła do projektu ekologicznego pod nazwą.„Odpakowani”.

Za nami dwa miesiące wspaniałych i beztroskich wakacji. Wracamy do szkoły opaleni, wypoczęci i pełni cudownych wspomnień. Możemy z energią wejść w nowy rok szkolny 2015/2016 .

W dniu 7 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół w Krypach odbył się Piknik Rodzinny.

Dnia 26 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół w Krypach odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2014/2015.

Dnia 18 czerwca uczniowie klasy III naszego gimnazjum zorganizowali pożegnalną uroczystość.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE