W dniach 5-8.06.2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę krajoznawczą do Wrocławia.

27 maja 2018r. odbył się piknik szkolno - parafialny ,,Śpiwamy Dla Niepodległej"

W każdym z nas drzemią talenty, jedne już odkryte i rozwijane, inne głęboko skrywane.

28 maja uczniowie kl. I-IV wzięli udział w interaktywnym widowisku telewizyjnym pt. „Szewczyk Dratewka na planie filmowym” przygotowanym przez aktorów Teatru Show z Wrocławia. Widowisko odbyło się w Węgrowskim Ośrodku Kultury

W ramach projektu Erasmus+ , uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Krypach w dn.6.05-12.05.2018r. wzięli udział w spotkaniu międzynarodowym na temat: ,,Tolerancja w Europie”.

Jak co roku z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

26 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbyły się warsztaty w ramach programu Erasmus+ na temat „Stereotypy, uprzedzenia, dyskryminacja - czym są i jak im przeciwdziałać?”

Rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 do szkół średnich.