1900204

5 listopada 2019r. dzieci z klas I-III wybrały się na wycieczkę do WOK, aby obejrzeć spektakl pt. „W krainie Króla Lwa” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa.

24 października 2019 r. uczniowie klasy I pod opieką wychowawczyni i opiekunów wybrali się na wycieczkę do Zamku Książąt Mazowieckich w Liwie.

Jak co roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

17 października 2019 r. uczniowie klas V - VIII wraz ze swoimi nauczycielami mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny wystawiany przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji

z Krakowa pt. ,,Przypowieści Biblijne”.

Uczniowie naszej szkoły zakończyli tygodniową przygodę z kodowaniem. Lekcje kodowania realizowane były na zajęciach informatycznych. Obiegły tematykę wprowadzania do kodowania, tworzenie algorytmów w programie Scratch oraz zabawy związane z kodowaniem na papierze (kodusie). Dziedzinę programowania dodatkowo rozwijały przy pomocy gry ScottieGo!. Ponadto atrakcję stanowiła gra planszowa CodyRoby, w której dzieci osobiście wykonywały polecenia w postaci kodów stworzone przez kolegów z klasy.

14.10. 2019r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie piosenką i wierszem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy, poświęcenie, czujność i troskę o dobro dzieci.

W naszej szkole wszyscy chętni uczniowie przystąpili do konkursu na projekt  logo programu Erasmus+

I CARE ABOUT MY COMMUNITY.

Magiczny Dywan czyli magiczna nauka.

17.09.2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia upamiętniająca ważne wydarzenia z historii Polski. Wrzesień to miesiąc ważnych w najnowszej historii Polski rocznic.