1922828

11 października - klasa III gimnazjum udała się na wycieczkę rowerową do Skansenu w Suchej.

27 września bieżącego roku zorganizowana została wycieczka do kina w Siedlcach na film pt. ”Dywizjon 303- historia prawdziwa.”

Jestem widoczny, jestem bezpieczny! – z takim przesłaniem odwiedzili naszych pierwszoklasistów przedstawiciele delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie.

21 września 2018 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie dzieci i młodzieży z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie na temat „Bezpieczeństwo na drogach”.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesówi satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności!

Plac zabaw i boisko szkolne

Uwaga!

Podczas wakacji szkoła udostępnia plac zabaw i boisko szkolne w godzinach: 9.00 – 20.00. Zadbajmy o to, aby teren placu zabaw i boiska szkolnego służył wyłącznie jako miejsce zabaw i wypoczynku.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18 rozpoczęło się mszą św. o godz.9:00 odprawioną przez ks. proboszcza Mirosława Rogoźnickiego.

20 czerwca 2018r. uczniowie klasy IV wybrali się na wycieczkę rowerową do Grodziska.

Informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18 dla wszystkich klas szkoły podstawowej oraz klas II - III gimnazjum odbędzie się w piątek -22 czerwca o godzinie 9.00 .

Serdecznie zapraszamy!