1924960

15 listopada 2019 r. oddano do użytku siłownię plenerową oraz plac zabaw
przy Szkole Podstawowej w Krypach.
Urządzenia sfinansowane zostały z programu OSA Otwarte Strefy Aktywności.

28 listopada 2019 r. odbyła się w naszej szkole tradycyjna dyskoteka andrzejkowa.W tym roku organizatorkami zabawy były uczennice klasy VIII i ich wychowawczyni.

Była głośna muzyka, taniec i wróżby. Jednak największym powodzeniem cieszyły się przygotowane i serwowane smaczne przekąski. Było wesoło, fajnie i miło, ale niestety szybko się skończyło.

Pan Dariusz Piontkowski, Minister Edukacji Narodowej przesyła nam podziękowanie za wspólne odśpiewanie "Mazurka Dąbrowskiego".

25 października 2019r. nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej ,,Szkoła pamięta”.

W dniach 24.11.2019 r. – 2.01.2020 r. w naszej szkole będzie trwała akcja charytatywna „Góra Grosza”.

W tym roku jest to już XX edycja akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.

Informujemy, że w dniu 25 listopada 2019 r. (poniedziałek) o godz. 1700 odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka) uczniów klas I-VIII. Tematem spotkania będzie informacja o ocenach z poszczególnych przedmiotów i zachowaniu uczniów oraz sprawy bieżące.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasistów” realizowany jest przez samorząd województwa mazowieckiego we współpracy z wojewódzkimi ośrodkami ruchu drogowego oraz Mazowiecką Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i skierowany do dzieci, które w tym roku rozpoczęły naukę w szkole podstawowej.

Szkoła Podstawowa w Krypach

ogłasza

polsko-angielski konkurs recytatorski

Wiersze Juliana Tuwima”

Julian Tuwim Poems”

Do udziału w konkursie zachęcamy uczniów klas V-VIII.

Zgłoszenia do konkursu przyjmuje Pani Milena Plewka i Pani Martyna Strupiechowska

do dnia 20 listopada 2019r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 grudnia 2019r.

Przewidujemy atrakcyjne nagrody!

W dniu 22 października 2019r. uczniowie klas 5,6 i 7 wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Warszawy.