1934737

6 grudnia odwiedził nasze Przedszkolaki niezwykły gość - Święty Mikołaj.

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel wszystkich dzieci

i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Może być mały lub duży, kolorowy alba bury, miękki, puchaty, kudłaty a nawet szmaciany itd.

Już po raz kolejny w Węgrowie odbędzie się Orszak Trzech Króli.

Bardzo prosimy o oddanie głosu na Węgrów w konkursie internetowym – nagrodą jest strój wielbłąda. Wystarczy wejść na stronę:  http://orszak.org/konkursy/konkurs-glosuj-na-wielblada-i-wygraj-kolorowy-orszak-57.html

Przypominamy, że 2 listopada Dzień Zaduszny
(poniedziałek)
jest dniem wolnym
od zajęć dydaktycznych.

21 października 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania.

Informujemy, że 14.10.2020 r. Dzień Edukacji Narodowej /środa/ jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych w szkole.

Rodzice uczniów, którzy nie mogą zapewnić swoim dzieciom opieki proszeni są o pisemne poinformowanie o tym wychowawcy

w terminie do 13.10.2020 r.

W załączeniu kalendarz roku szkolnego 2020/2021.

8 października 2020r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Krypach miało miejsce uroczyste otwarcie nowego placu zabaw z siłownią plenerową, oczyszczalni ścieków i wyremontowanej stołówki.

Od 1 września 2020 roku wracamy do nauczania stacjonarnego, jednak ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną inauguracja nowego roku szkolnego odbędzie się w innej formie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów szkoły podstawowej odbędzie się we wtorek o godz. 9:00.

Wszystkich uczniów prosimy o zebranie się przed budynkiem szkolnym. Następnie każda klasa wraz z wychowawcą uda się do swojej sali lekcyjnej.

Dzieci przedszkolne wraz z rodzicami zapraszamy na godz.11:00.

Spotykamy się również przed budynkiem szkoły.

Rodziców, którzy będą w tym dniu na terenie szkoły, prosimy o zakrycie ust i nosa oraz dezynfekcję rąk /płyn będzie dostępny przy wejściu do budynku/.

Serdecznie prosimy o dostosowanie się do wyznaczonych godzin i zachowanie dystansu względem innych.

Dbajmy o zdrowie własne i innych osób.

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krypach

Teresa Strupiechowska