W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci 5 października br. uczniowie z klas I-III uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami policji.

We wtorek, 28 września br. uczniowie  klas I – III pod opieką wychowawców udali się na wycieczkę do Siedlec.

Wychodząc naprzeciw organizowanej na całym świecie akcji „Clean up the World” we wtorek 21 września uczniowie Szkoły Podstawowej w Krypach zabrali się za generalne sprzątanie terenu wokół szkoły oraz pobliskiej okolicy. Śmieci niestety nie brakowało! Podejmowane działania miały na celu zwrócenie uwagi na problem śmieci wokół  nas i możliwość jego rozwiązania poprzez selektywną zbiórkę odpadów.

W środę, 1 września br. w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Ze wzglęgu na panującą sytuację epidemiczną uroczystość miała skromnny charakter.

List Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krypach zawiadamia rodziców,

uczniów oraz dzieci z przedszkola, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

odbędzie się 1 września /środa/ o godzinie 9: 30.

Drodzy rodzice i uczniowie !

Przypominamy, że od 1 września 2021r. w szkole będzie obowiązywało obuwie zmienne, sportowe z jasną / najlepiej białą / podeszwą. Prawidłowa podeszwa szkolnych kapci powinna być wykonana z materiału antypoślizgowego.

Pamiętajcie o tym przy zakupie nowego obuwia.

W dniach od 15 do 22.06.2021r. nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie ekologicznym ,,Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” we współpracy z Green Office Ecologic. Celem akcji było podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. W zbiórce zebraliśmy 896 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego . Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i pełne zaangażowanie w akcję zbiórki elektroodpadów.

Koniec roku szkolnego – wydarzenie radosne, wyczekiwane, odliczane…