1933334

W dniach od 15 do 22.06.2021r. nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie ekologicznym ,,Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” we współpracy z Green Office Ecologic. Celem akcji było podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. W zbiórce zebraliśmy 896 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego . Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i pełne zaangażowanie w akcję zbiórki elektroodpadów.

Koniec roku szkolnego – wydarzenie radosne, wyczekiwane, odliczane…

Czas od popołudnia w czwartek do południa w piątek ( 17 – 18 czerwca) klasa IV wraz z opiekunami spędziła na biwaku w Grodzisku koło Sabni.

17 czerwca uczniowie klas IV i VIII byli na wycieczce edukacyjnej w Muzeum Rolnictwa im. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu. Znajduje się ono w przepięknym zespole pałacowo-parkowym i posiada ponad 40 stałych ekspozycji.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21 dla uczniów szkoły podstawowej  i  przedszkolaków odbędzie się  w piątek, 25 czerwca o godzinie 9:00.

Zapraszamy!

Ogólnodostępny Punkt Szczepień został otwarty w Węgrowie w dawnym budynku Gimnazjum Gminy Liw.
Numer telefonu 25 308 12 30

Koordynator szczepień 604 268 458
Zachęcamy do szczepień młodzież od 12. roku życia oraz osoby dorosłe.

W bieżącym roku szkolnym do egzaminu na kartę rowerową przystąpiło 13 czwartoklasistów.

W sobotę, 19 czerwca odbył się na terenie naszej szkoły Festyn Rodzinny Max Dance.

W dniach 15-21.06.2021r.w naszej szkole odbyła się zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych w ramach udziału w programie edukacyjnym Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Dziękujmy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, rodzinom i przyjaciołom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcję przynosząc lub przywożąc sprzęt, pomagając w sortowaniu elektroodpadów oraz reklamując zbiórkę wśród społeczności lokalnej.