1900375

Informujemy, że 12.11.2021r. / piątek / jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej.

4 listopada 2021 r. odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i uczniom naszej szkoły za aktywny udział w akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych zwierząt będących pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie. W szczególności podziękować chcemy Rodzicom za to, że umożliwili swoim pociechom przystąpienie do tej szlachetnej akcji i wyposażyli dzieci w potrzebne produkty. Karma została przekazana do TOZ w Węgrowie.

Od środy 03.11.2021 r. w naszej szkole rusza objęta opieką Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego akcja Góra Grosza.

Przed Dniem Wszystkich Świętych uczniowie klasy VIII  należący do Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w akcji porządkowania grobów żołnierskich znajdujących się na cmentarzu w Czerwonce. Pamięć o żołnierzach poległych za Polskę, to nasz patriotyczny obowiązek!

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali prace i wzięli udział w szkolnym etapie konkursu plastycznego ,,Ekoszkoła”. Ideą tego konkursu jest popularyzacja działań związanych z edukacją ekologiczną i ochroną środowiska.

Informujemy, że 02.11.2021r. / wtorek / jest to dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej.

W ciągu ostatniego tygodnia uczniowie klasy IV omawiali lekturę ,,Akademia Pana Kleksa” Jana Brzechwy.