1933346
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Uroczyste otwarcie placu zabaw, oczyszczalni ścieków i stołówki w ZSP w Krypach

Uroczyste otwarcie placu zabaw, oczyszczalni ścieków i stołówki w ZSP w Krypach

Na uroczystość przybyli m.in.:

poseł na Sejm RP p. Daniel Milewski,

dyrektor Biura Senator RP Marii Koc p. Michał Piotrowski, dyrektor Biura Posła Macieja Górskiego p. Maciej Robak,

kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach p. Anna Kaszuba,

radny powiatowy p. Łukasz Komorowski, wójt Gminy Wierzbno p. Emil Wąsowski, radni gminni i pracownicy Urzędu Gminy w Wierzbnie, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele, pracownicy lokalnych mediów.

Wszystkich gości serdecznie powitała pani dyrektor Teresa Strupiechowska, która bardzo gorąco i serdecznie podziękowała wszystkim przyjaciołom i sympatykom Szkoły w Krypach za życzliwość, przychylność, zaangażowanie i wkład pracy w realizację przedsięwzięć.

Następnie miała miejsce uroczysta akademia. Uczniowie przygotowali i zaprezentowali bardzo ciekawe widowisko słowno- muzyczne. Była to inscenizacja promująca zdrowy, aktywny i higieniczny styl życia.

Po ukończonej uroczystości zaproszeni goście udali się na smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Więcej w galerii