1900237

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy VIII pod opieką nauczycielki historii porządkowali Grób Nieznanego Żołnierza znajdujący się przy drodze z Kryp do Wierzbna. Akcja porządkowania tego grobu odbywa się corocznie. Cieszymy się, że tradycji stało się zadość i mogliśmy w ten sposób uczcić pamięć poległych w czasie II wojny światowej żołonierzy.

20 października przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III mogli uczestniczyć w interaktywnym spektaklu „O pchle, co manier nie miała", inspirowanym bajką Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”.

16 października uczniowie z klas I - V wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Warszawy.

Przed tygodniem przedszkolaki pojechały do Borzych na fermę strusi. Radości ze spotkania ze zwierzętami było co nie miara.

W trakcie roku szkolnego obchodzimy wiele świąt i uroczystości, ale jedno z nich ma szczególny charakter.

Dnia 14 października 2021r. zajęcia opiekuńcze w Szkole Podstawowej w Krypach rozpoczną się o godz. 9:30 i będą trwały do godziny 12:30.

Prosimy o odbieranie dzieci do godz. 13:00.

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU OGŁASZA ZBIÓRKĘ KARMY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZAT

W ubiegłym tygodniu w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie przedszkolaków z policjantami.

6.10.2021r. uczniowie klas 7 i 8 wybrali się na wycieczkę do Warszawy.