1934446

W dniu 12 stycznia 2018 r. odbył się wyjazd na lodowisko do Siedlec.

Dnia 11.01. 2018r. w Szkole Podstawowej w Krypach odbyło się uroczyste spotkanie naszych kochanych Babć i Dziadków.

Po raz kolejny już uczniowie naszej szkoły wystawili w kościele parafialnym w Czerwonce jasełka.

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe.

Uczennica klasy III gimnazjum Magdalena Skarżyńska zdobyła wyróżnienie w konkursie „Plastyka w obrzędach i zwyczajach – Boże Narodzenie 2017″ . Serdecznie gratulujemy!

We wtorek, 12 grudnia uczniowie klasy czwartej, wybrali się do Novegokina w Siedlcach,

na film pt.,,Mikołaj i spółka”

W poniedziałek, 4 grudnia klasy pierwsza i szósta, wraz z wychowawcami, wybrały się do kina w Siedlcach, na film pt. „Pierwsza gwiazdka”.