1934428

Wkrótce rozpoczynają się wakacje!

Dobiegła końca ogólnopolska akcja: DELMA  EXTRA  STOŁÓWKI  DLA SZKÓŁ

Wygraliśmy warsztaty edukacyjne dotyczące mądrego gospodarowanie żywnością.

Za udział w tegorocznej odsłonie programu Lekki Tornister  nasza szkoła otrzymała Certyfikat Lekkiego Tornistra.Niech nam przypomina  jak ważne jest, żeby nasze dzieci miały lekkie tornistry i zdrowe kręgosłupy!

W poniedziałek 12 czerwca 2017 r. odbył się w naszej szkole egzamin teoretyczny i praktyczny na Kartę Rowerową.

W dniach 6-9.06.2017r. uczniowie ZS w Krypach odwiedzili Malbork, Gdańsk, Gdynię, Sopot i Solec Kujawski.

Dnia (a właściwie i nocy) 2 czerwca 2017r. uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią spędzili noc szkole.

Wszystkim Dzieciom z okazji ich święta życzymy dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów w szkole, rozwoju swoich pasji i talentów oraz beztroskiej zabawy i dużo uśmiechu!

Dnia 28 maja 2017r. w słoneczne, niedzielne popołudnie w Zespole Szkół w Krypach odbył się III Piknik Rodzinny.