1933142

28 listopada w Samorządowej Szkole Podstawowej w Wyszkowie odbył się X Festiwal Pieśni Patriotycznej.

W dniach 29.11.- 3.12 .2017 r. w Szkole w Krypach odbyło się międzynarodowe spotkanie w ramach partnerskiego projektu Erasmus+. Motywem i tematem przewodnim dwuletniego projektu jest ,,Wzajemna tolerancja i szacunek w Europie”.

W projekcie uczestniczą szkoły z: Bułgarii, Rumunii, Turcji, Włoch oraz  Polski.

W środę, 22 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa.

W piątek, 17.11.2017r. w Grębkowie odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej realizowany w ramach projektu ,,Sport sposobem na integrację społeczną”, finansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Podczas Turnieju o Puchar Polski w Kick-Boxingu, który odbył się 11 listopada 2017r. w Węgrowie nasi uczniowie odnieśli bardzo duże sukcesy.

W piątek, 17 listopada 2017r. cała społeczność Szkoły Podstawowej w Krypach gościła ukraińską objazdową grupę cyrkową "SZOK".

Dnia 17 listopada 2017 r. w ramach prowadzonej przez Marszałka Województwa Mazowieckiego akcji pod hasłem ,, Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasisty’’ odwiedził klasę I – przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego.

Dnia 16.11.2017r. zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Tolerancji.

Od 27 listopada 2017r. do 2 stycznia 2018r. Samorząd Szkolny wraz z naszą społecznością szkolną weźmie udział w akcji Górze Grosza.