1900248

Internet to wspaniały wynalazek. Korzystają z niego niemal wszyscy – dzieci i dorośli. Jest on kopalnią wiedzy i informacji, miejscem kontaktu i nauki, placem zabaw, sklepem... Jak korzystać z Internetu, by być bezpiecznym? Jak zadbać o bezpieczeństwo dzieci w sieci?

Dnia 24 stycznia 2017 r. odbył konkurs VII Festiwal Kolęd i Pastorałek „Kolędujmy Małemu” w Grębkowie.

Informujemy, że 31 stycznia (najbliższy wtorek) o godzinie 14:00 odbędzie się zebranie z rodzicami podsumowujące 1-szy semestr bieżącego roku szkolnego. Podczas spotkania odbędzie się  również wykład i możliwość rozmowy z pracownikiem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Węgrowie na temat: „Bezpieczeństwo w sieci”.

Serdecznie zapraszamy!

Wszystkim Babciom i Dziadkom naszych uczniów,  życzymy wszystkiego co najlepsze! Zdrowia, uśmiechu i pogody ducha. Spełniania marzeń i spokoju oraz spotkania w przyszłym roku w jeszcze liczniejszym gronie.

Dzień Babci i Dzień Dziadka -  20 stycznia 2017r.  godzina 11:00.

Pomóżmy ptakom przetrwać zimę, dokarmiajmy je!