1950286
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Jasełka w kościele p.w. Św. Stanisława BM w Czerwonce

Jasełka w kościele p.w. Św. Stanisława BM w Czerwonce

Po raz kolejny już uczniowie naszej szkoły wystawili w kościele parafialnym w Czerwonce jasełka. Zgromadzeni na niedzielnej mszy parafianie mieli okazję obejrzeć przedstawienie, o którym już na naszej stronie pisaliśmy. Jasełkom wykonywanym w świątyni towarzyszyły zupełnie inne emocje, niż miało to miejsce w szkole. Inaczej też zabrzmiały kolędy i pastorałki wykonywane przez uczennice naszego gimnazjum. W niejednym oku pokazała się łza wzruszenia. Gromkie brawa, a także serdeczne podziękowania księdza proboszcza były wyrazem uznania dla wykonawców. Prezentowanie jasełek szerszej publiczności stało się już tradycją.