1945555

W piątek, 17 listopada 2017r. cała społeczność Szkoły Podstawowej w Krypach gościła ukraińską objazdową grupę cyrkową "SZOK".

Dnia 17 listopada 2017 r. w ramach prowadzonej przez Marszałka Województwa Mazowieckiego akcji pod hasłem ,, Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny – wyprawka dla pierwszoklasisty’’ odwiedził klasę I – przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego.

Dnia 16.11.2017r. zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Tolerancji.

Od 27 listopada 2017r. do 2 stycznia 2018r. Samorząd Szkolny wraz z naszą społecznością szkolną weźmie udział w akcji Górze Grosza.

10 Listopada 2017r. odbyła się  akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości .

Po raz kolejny w naszej szkole odbyła się sprawna akcja grabienia liści.

Szkoła Podstawowa w Krypach ogłasza konkurs plastyczny dla wszystkich uczniów polegajacy na wykonaniu konkurs na projektu logo.

25 października od rana w naszej szkole panowała świąteczna atmosfera, ponieważ nadszedł długo wyczekiwany dzień ślubowania pierwszoklasistów.

W dniu 23 października 2017r. nauczyciele Szkoły Podstawowej w Krypach uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa przeciwpożarowego.