Licznik odwiedzin:
1056243
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

Minister Edukacji i Nauki ogłosił terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022. Ustalony przez ministra harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany jest do zmienionego harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

Więcej informacji na stronie: 

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/terminy-rekrutacji-do-szkol

 

Od poniedziałku, 1 lutego br. obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Zmienione zostały rozwiązania o organizacji nauki zdalnej na terenie szkoły, wprowadzono możliwość organizowania tzw. próbnych egzaminów szkolnych na terenie szkoły.Uczniowie klas I–III szkół podstawowych oraz dzieci w wychowaniu przedszkolnym kontynuują naukę stacjonarną z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży, szkół podstawowych dla dorosłych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego, centrów kształcenia zawodowego, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych, domów wczasów dziecięcych i szkolnych schronisk młodzieżowych do 14 lutego br. będą nadal uczyć się zdalnie. Więcej informacji na stronie:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/funkcjonowanie-szkol-od-1-lutego

 Wszystkie ważne i aktualne informacje znajdą Państwo na stronie:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie

 

Szanowni Państwo,

 od poniedziałku, 18 stycznia br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych, a także uczniowie szkół specjalnych wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym. Możliwe będzie realizowanie praktycznej nauki zawodu w szkołach i placówkach prowadzących kształcenie zawodowe. Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego nadal będą się uczyć zdalnie, poza wyjątkami dotyczącymi kształcenia zawodowego.

 

6 grudnia odwiedził nasze Przedszkolaki niezwykły gość - Święty Mikołaj.

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel wszystkich dzieci

i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Może być mały lub duży, kolorowy alba bury, miękki, puchaty, kudłaty a nawet szmaciany itd.

 

Już po raz kolejny w Węgrowie odbędzie się Orszak Trzech Króli.

Bardzo prosimy o oddanie głosu na Węgrów w konkursie internetowym – nagrodą jest strój wielbłąda. Wystarczy wejść na stronę:  http://orszak.org/konkursy/konkurs-glosuj-na-wielblada-i-wygraj-kolorowy-orszak-57.html

 

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Sprawozdania finansowe
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy