Grupa ''Zaelektryzowani", 17 stycznia 2020 r.  gościła w naszej szkole z pokazem z pogranicza chemii, fizyki i przyrody pt. "Fizyka wszędzie styka".

Pierwszy dzień po przerwie świątecznej (7.01. 2020r.) klasy I-III spędziły na wycieczce do Wołomina. Dzieci obejrzały w kinie film pt.„Urwis”, który w humorystyczny sposób opowiadał o przygodach małego pieska.

Jednak największą atrakcją tej wycieczki była wizyta w Fabryce Bombek Gepard i spotkanie z prawdziwym Mikołajem. To było naprawdę coś!

Co roku, na przełomie  listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet, pn. Góra Grosza. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom.

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia społeczność naszej szkoły uczestniczyła w jasełkach bożonarodzeniowych.

12.12.2019 r. W naszej szkole odbył się polsko - angielski konkurs recytatorski
pt. „Wiersze Juliana Tuwima”/ang. „Julian Tuwim Poems”.

W dniach od 2 do 6 grudnia 2019 r. w bułgarskiej miejscowości Botevgrad miała miejsce pierwsza wizyta z serii spotkań w szkołach partnerskich uczestniczących w programie Erasmus + pt. „ I CARE ABOUT MY COMMUNITY” („ DBAMY O SWOJĄ SPOŁECZNOŚĆ ”).

Jak co roku nadszedł dzień, na który czekają z utęsknieniem wszystkie dzieci - i te małe, i te trochę większe i te całkiem duże - MIKOŁAJKI.

Mimo braku śniegu za oknem, w szkole panowała niesamowita atmosfera.
Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój.

W dniu 4 grudnia 2019 roku Grupa Historyczna  „Rekonstrukto” zaprezentowała uczniom naszej szkoły pokaz historyczny pt.,,Staropolski sarmatyzm i epoka szlachecka”.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE