20 czerwca 2018r. uczniowie klasy IV wybrali się na wycieczkę rowerową do Grodziska.

Informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18 dla wszystkich klas szkoły podstawowej oraz klas II - III gimnazjum odbędzie się w piątek -22 czerwca o godzinie 9.00 .

Serdecznie zapraszamy!

15 czerwca 2018 r. dla uczniów klasy czwartej został przeprowadzony egzamin na kartę rowerową.

11 czerwca 2018r. uczniowie z klas młodszych przeżyli wspaniałą przygodę w Krainie Trickolandii.

W dniach 5-8.06.2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę krajoznawczą do Wrocławia.

27 maja 2018r. odbył się piknik szkolno - parafialny ,,Śpiwamy Dla Niepodległej"

W każdym z nas drzemią talenty, jedne już odkryte i rozwijane, inne głęboko skrywane.

28 maja uczniowie kl. I-IV wzięli udział w interaktywnym widowisku telewizyjnym pt. „Szewczyk Dratewka na planie filmowym” przygotowanym przez aktorów Teatru Show z Wrocławia. Widowisko odbyło się w Węgrowskim Ośrodku Kultury

W ramach projektu Erasmus+ , uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Krypach w dn.6.05-12.05.2018r. wzięli udział w spotkaniu międzynarodowym na temat: ,,Tolerancja w Europie”.