Informacja

Od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020r., zgodnie z rozporządzeniem MEN, lekcje w Szkole Podstawowej w Krypach odbywają się w zmienionych warunkach organizacyjnych, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Zatem od 25 marca nauczanie zdalne stało się obowiązkowe.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Krypach zwraca się z prośbą do wszystkich uczniów i rodziców o codzienne sprawdzanie poczty elektronicznej i odpisywanie na otrzymane wiadomości e-mailowe od nauczycieli.

Informujemy, że od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostało czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno- wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Od 16 do 25 marca w szkole nie będą odbywały się żadne zajęcia.

W dn. 3.02.2020r. odbył się pokaz tematycznie związany z cywilizacją Starożytnej Grecji.

Dnia 3 lutego 2020r. w Szkole Podstawowej w Krypach odbyło się spotkanie z rodzicami. Uczestniczył w nim przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie

aspirant sztabowy Dariusz Karski, który przybliżył rodzicom informacje na temat odpowiedzialności karnej nieletnich.

Dnia 3 lutego 2020r.dzieci ze Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Krypach uczestniczyły w warsztatach, podczas których ,,przeniosły się do magicznego świata czekolady”.,,Czekoladowy Autobus” to pojazd wyposażony w sprzęt posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty BHP oraz SANEPID do przeprowadzania czekoladowych warsztatów.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE