W dniu 7 czerwca 2019 r. dzieci z klasy I wybrały się na wycieczkę do Parku Zabaw i Edukacji ARGO CITY w Głęboczycy.

5 czerwca odbył się egzamin sprawnościowy na kartę rowerową z umiejętności praktycznych z uwzględnieniem zasad ruchu drogowego.

3 czerwca 2019r. nasi uczniowie próbowali swoich sił w różnych konkurencjach sportowych.

Dzień Matki to chyba jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami.

20 maja 2019 r. nasi uczniowie wyruszyli na wycieczkę do Warszawy.

W dniach 8-10 maja 2019 roku uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum pojechali na wycieczkę do: Oświęcimia, Zatoru, Częstochowy i Łodzi.

7 maja 2019 roku w ramach wizytacji kanonicznej w parafii Czerwonka gościł w naszej szkole Ekscelencja Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda, który przybył w towarzystwie ks. kan. dr Leszka Ostasa i ks. proboszcza Mirosława Rogoźnickiego.

3 maja – cóż to za data ? Dla setek młodych ludzi to jedna z wielu nic nie znaczących uroczystości. Żyjąc w zawrotnym tempie, często negujemy wszelkie wartości, nudzą nas uroczystości, apele, rocznice, święta.

Ale czy tak musi być ?

Przecież naród, który nie zna swojej przeszłości, nie buduje swojej przyszłości.

Dzień Otwarty to unikalna możliwość, aby na własne oczy przekonać się, jak na co dzień funkcjonuje szkoła.  25 kwietnia, uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum odwiedzili Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim.