Licznik odwiedzin:
450752
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

W uroczystość Objawienia Pańskiego, uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka o Bożym Narodzeniu w Kościele Parafialnym w Czerwonce.

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka , które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel.

 11 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wybrali się do Węgrowskiego Domu Kultury. 

Zgodnie z tradycją w dniu 6 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Jego pomocnikami były śnieżynki, które pomagały Mikołajowi rozdawać słodycze. Wizyta św. Mikołaja przyniosła uczniom wielką radość.

 

29 listopada, w naszej szkole odbyły się andrzejki.

27 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Siedlec.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom dzieci w naszej świetlicy szkolnej organizujemy zajęcia szachowe. Podczas nich dzieci poznają podstawy i taktykę gry w szachy, a także ćwiczą własny sposób myślenia. W zajęciach biorą udział uczniowie zarówno znający grę w szachy, jak i tacy, którzy chcą się jej nauczyć i poznać jej zasady.

 Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali w kościele parafialnym  p.w. Św. Stanisława BM w Czerwonce program artystyczny z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

.

następne >>
BEZPIECZNE WAKACJE!
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła
Dla ucznia
Dla rodzica
Absolwenci
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
Realizowane zadania
Realizowane programy
Realizowane projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy