12.03.2019r. w Szkole Podstawowej w Wierzbnie odbyły się gminne rozgrywki tenisa stołowego.

8 marca naszą szkołę odwiedziła grupa artystyczna Rekonstrukto, która zaprezentowała program pod tytułem „Wrzesień ‘39”, czyli „ o tym jak wybuchła II wojna światowa, a zniknęła II Rzeczpospolita”.

W ostatnim dniu karnawału /5.03.2019r./ uczniowie klasy III gimnazjum zorganizowali dyskotekę ostatkową.

Dnia 04.03.2019 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Żołnierzy Wyklętych.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją była, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w „tłusty czwartek” - 28 lutego.

Piątkowe przedpołudnie, 25 stycznia, nasi uczniowie spędzili na lodowisku w Siedlcach.

W styczniu są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To 21 i 22 -  wtedy swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie.

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów w szkole i w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych w dniu 21 stycznia 2019 r. odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z pracownikiem KPP w Węgrowie.