Informujemy, że od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostało czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno- wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Od 16 do 25 marca w szkole nie będą odbywały się żadne zajęcia.

W dn. 3.02.2020r. odbył się pokaz tematycznie związany z cywilizacją Starożytnej Grecji.

Dnia 3 lutego 2020r. w Szkole Podstawowej w Krypach odbyło się spotkanie z rodzicami. Uczestniczył w nim przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie

aspirant sztabowy Dariusz Karski, który przybliżył rodzicom informacje na temat odpowiedzialności karnej nieletnich.

Dnia 3 lutego 2020r.dzieci ze Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Krypach uczestniczyły w warsztatach, podczas których ,,przeniosły się do magicznego świata czekolady”.,,Czekoladowy Autobus” to pojazd wyposażony w sprzęt posiadający wszelkie niezbędne certyfikaty BHP oraz SANEPID do przeprowadzania czekoladowych warsztatów.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w środę, 5 lutego.

30.01.2020r.uczniowie klas V-VIII udali się do Węgrowskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie teatralne pt.,,Mitologia” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Informujemy, że 3 lutego (najbliższy poniedziałek) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie z rodzicami podsumowujące 1-szy semestr bieżącego roku szkolnego.

Serdecznie zapraszamy!

30.01.2020 r. uczniowie klas I-III udali się do Węgrowskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie teatralne pt. „Alladyn… baśń tysiąca i jednej nocy".

Dnia 29.01.2020r. w Szkole Podstawowej w Pustelniku odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W rozgrywkach brało udzial pięć drużyn ze Szkół Podstawowych w : Pustelniku,  Stanisławowie, Wierzbnie i Krypach.

Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła I miejsce.  Serdecznie gratulujemy!