Dnia 29.01.2020r. w Szkole Podstawowej w Pustelniku odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W rozgrywkach brało udzial pięć drużyn ze Szkół Podstawowych w : Pustelniku,  Stanisławowie, Wierzbnie i Krypach.

Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła I miejsce.  Serdecznie gratulujemy!

W ostatnim czasie w naszej szkole odbyły się trzy wyjazdy na lodowisko do Siedlec /13, 17 i 27.01.2020r./.

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. W dniu 21 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość

z okazji ,,Dnia Babci i Dziadka”

Grupa ''Zaelektryzowani", 17 stycznia 2020 r.  gościła w naszej szkole z pokazem z pogranicza chemii, fizyki i przyrody pt. "Fizyka wszędzie styka".

Pierwszy dzień po przerwie świątecznej (7.01. 2020r.) klasy I-III spędziły na wycieczce do Wołomina. Dzieci obejrzały w kinie film pt.„Urwis”, który w humorystyczny sposób opowiadał o przygodach małego pieska.

Jednak największą atrakcją tej wycieczki była wizyta w Fabryce Bombek Gepard i spotkanie z prawdziwym Mikołajem. To było naprawdę coś!

Co roku, na przełomie  listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet, pn. Góra Grosza. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom.

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia społeczność naszej szkoły uczestniczyła w jasełkach bożonarodzeniowych.

12.12.2019 r. W naszej szkole odbył się polsko - angielski konkurs recytatorski
pt. „Wiersze Juliana Tuwima”/ang. „Julian Tuwim Poems”.