Licznik odwiedzin:
655644
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

Dzień Otwarty to unikalna możliwość, aby na własne oczy przekonać się, jak na co dzień funkcjonuje szkoła.  25 kwietnia, uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum odwiedzili Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim.

24 kwietnia, nasi uczniowie uczestniczyli w się dniu otwartym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego i I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Węgrowie.

Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów.

Kolejny wyjazd uczniów  w ramach projektu Erasmus+ należy zaliczyć do bardzo udanych. Wzięło w nim udział pięć uczennic z klasy VII i troje nauczycieli.

Od środy nasi uczniowie sprawdzali efekty trzyletniej nauki w gimnazjum. Egzamin gimnazjalny dobiegł końca! Młodzieży z naszej szkoły towarzyszyła duża doza niepewności, bo to według uczniów trudny test i bardzo dużo od niego zależy.

 

  21 marca 2019 roku odbyła się wycieczka do Sanktuarium Maryjnego w Kodniu (diecezji siedleckiej). Uczestniczyli w niej uczniowie z klasy VIII szkoły podstawowej i z klasy III gimnazjum.

Coraz dłuższe dni nastają, sroga zima odjechała. 
A do życia powolutku budzi się przyroda cała.”  Tadeusz Boy-Żeleński

 12.03.2019r. w Szkole Podstawowej w Wierzbnie odbyły się gminne rozgrywki tenisa stołowego.

 

następne >>
RODO
BEZPIECZEŃSTWO
PODZIĘKOWANIA
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła
Dla ucznia
Dla rodzica
Absolwenci
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
Realizowane zadania
Realizowane programy
Realizowane projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy