Licznik odwiedzin:
1056265
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

 Z uwagi na to, że 80. rocznica Zbrodni Katyńskiej przypada na panujący obecnie czas pandemii, z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy powstało wirtualne upamiętnienie tej narodowej tragedii.

 

SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE!

Ofertę dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej przygotował kanał TVP2. Już od dziś, 30 marca br. rusza pasmo „Wesoła Nauka”. Serdecznie zapraszamy do oglądania od godz. 11:05!

 

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego). Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić taką próbę od 30 marca do 1 kwietnia br. Propozycja próbnego egzaminu to element wspólnych działań CKE i Ministerstwa Edukacji Narodowej, aby w czasie zawieszenia zajęć w szkołach, wesprzeć dyrektorów w ich bieżących zadaniach.

 

Od dziś tzn.30.03.2020r. ruszyły pierwsze lekcje z TVP! Będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Szczegółowy plan emisji lekcji na cały tydzień na kolejnych stronach.

Zachęcamy do oglądania!

 

Informacja

Od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020r., zgodnie z rozporządzeniem MEN, lekcje w Szkole Podstawowej w Krypach odbywają się w zmienionych warunkach organizacyjnych, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Zatem od 25 marca nauczanie zdalne stało się obowiązkowe.

 

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Sprawozdania finansowe
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy