Informujemy, że 23 stycznia (najbliższa środa) o godzinie 15:00 odbędzie się zebranie z rodzicami podsumowujące 1-szy semestr bieżącego roku szkolnego.

Serdecznie zapraszamy!

17 stycznia 2019 r. odbył się kolejny wyjazd na lodowisko do Siedlec.

W naszej szkole odbył się próbny egzamin dla uczniów klas III gimnazjum.

11 stycznia 2019 r. odbył się wyjazd na lodowisko do Siedlec.

15 stycznia 2019 r. gościliśmy w naszej szkole Grupę Artystyczną Explanation, która zaprezentowała program pt.: „Droga do wolności”.

W uroczystość Objawienia Pańskiego, uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka o Bożym Narodzeniu w Kościele Parafialnym w Czerwonce.

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka , które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel.

11 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły wybrali się do Węgrowskiego Domu Kultury.