Akademia  z okazji 100. rocznicy, która odbyła się w naszej szkole 9 listopada miała niezwykły charakter.

W dniu 8 listopada podczas zajęć szkolnych odbyła się jesienna akcja zgrabiania liści. Młodzież z wielkim zaangażowaniem i odpowiednim sprzętem podjęła się wyzwania, jakim było posprzątanie terenu szkolnego.

W dniach 21-27 października 2018r. Stambuł – największe i najludniejsze miasto Turcji- był miejscem spotkania młodzieży i nauczycieli w ramach projektu ERASMUS +.

W poniedziałek, 29 października, uczniowie z klas II -VI wyruszyli na wycieczkę do Warszawy.

19 października uczniowie klasy I wybrali na wycieczkę do Siedlec.

16 października 2018r. odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów.

Dnia 15 października 2018 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali nauczycielom za ich pracę i troskę okazywaną każdego dnia.

11 października - klasa III gimnazjum udała się na wycieczkę rowerową do Skansenu w Suchej.

27 września bieżącego roku zorganizowana została wycieczka do kina w Siedlcach na film pt. ”Dywizjon 303- historia prawdziwa.”

BEZPIECZNE WAKACJE!