Licznik odwiedzin:
883909
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w środę, 5 lutego. 

30.01.2020r.uczniowie klas V-VIII udali się do Węgrowskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie teatralne pt.,,Mitologia” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

 

Informujemy, że 3 lutego (najbliższy poniedziałek) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie z rodzicami podsumowujące 1-szy semestr bieżącego roku szkolnego.

Serdecznie zapraszamy!

 

30.01.2020 r. uczniowie klas I-III udali się do Węgrowskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie teatralne pt. „Alladyn… baśń tysiąca i jednej nocy".

 Dnia 29.01.2020r. w Szkole Podstawowej w Pustelniku odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W rozgrywkach brało udzial pięć drużyn ze Szkół Podstawowych w : Pustelniku,  Stanisławowie, Wierzbnie i Krypach.

  Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła I miejsce.  Serdecznie gratulujemy!

W ostatnim czasie w naszej szkole odbyły się trzy wyjazdy na lodowisko do Siedlec /13, 17 i 27.01.2020r./.

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. W dniu 21 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość

z okazji ,,Dnia Babci i Dziadka”

Grupa ''Zaelektryzowani", 17 stycznia 2020 r.  gościła w naszej szkole z pokazem z pogranicza chemii, fizyki i przyrody pt. "Fizyka wszędzie styka".

 

Pierwszy dzień po przerwie świątecznej (7.01. 2020r.) klasy I-III spędziły na wycieczce do Wołomina. Dzieci obejrzały w kinie film pt.„Urwis”, który w humorystyczny sposób opowiadał o przygodach małego pieska.

Jednak największą atrakcją tej wycieczki była wizyta w Fabryce Bombek Gepard i spotkanie z prawdziwym Mikołajem. To było naprawdę coś!

 

następne >>
DZIENNIK ELEKTRONICZNY
RODO
BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
BEZPIECZEŃSTWO
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła Podstawowa
Dla ucznia
Dla rodzica
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE
Realizowane programy i projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy