Licznik odwiedzin:
654916
Do wakacji pozostało:
Data:

Strona główna

Szkoła Podstawowa w Krypach

ogłasza

polsko-angielski konkurs recytatorski

Wiersze Juliana Tuwima”

Julian Tuwim Poems”

Do udziału w konkursie zachęcamy uczniów klas V-VIII.

Zgłoszenia do konkursu przyjmuje Pani Milena Plewka i Pani Martyna Strupiechowska

do dnia 20 listopada 2019r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 grudnia 2019r.

Przewidujemy atrakcyjne nagrody!

 

W dniu 22 października 2019r. uczniowie klas 5,6 i 7 wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Warszawy. 

 Odpowiadając na zaproszenie Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży, Szkoła Podstawowa w Krypach włączyła się w akcję „Szkoła do hymnu”. 8 listopada 2019r., punktualnie o godz.11.11 uczniowie zgromadzili się razem ze swoimi nauczycielami na szkolnym korytarzu i odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego.

 

5 listopada 2019 r. uczniowie klas V-VIII wzięli udział w spektaklu teatralnym na podstawie bajek Ignacego Krasickiego. Przedstawienie przygotowali aktorzy z Teatru Współczesnego w Krakowie i wystawili w Węgrowskim Ośrodku Kultury.Bajki Krasickiego należą do kanonu lektur obowiązkowych.

5 listopada 2019r. dzieci z klas I-III wybrały się na wycieczkę do WOK, aby obejrzeć spektakl pt. „W krainie Króla Lwa” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa.

24 października 2019 r. uczniowie klasy I pod opieką wychowawczyni i opiekunów wybrali się na wycieczkę do Zamku Książąt Mazowieckich w Liwie.

Jak co roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

17 października 2019 r. uczniowie klas V - VIII wraz ze swoimi nauczycielami mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny wystawiany przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji

z Krakowa pt. ,,Przypowieści Biblijne”.

 

Uczniowie naszej szkoły zakończyli tygodniową przygodę z kodowaniem. Lekcje kodowania realizowane były na zajęciach informatycznych. Obiegły tematykę wprowadzania do kodowania, tworzenie algorytmów w programie Scratch oraz zabawy związane z kodowaniem na papierze (kodusie). Dziedzinę programowania dodatkowo rozwijały przy pomocy gry ScottieGo!. Ponadto atrakcję stanowiła gra planszowa CodyRoby, w której dzieci osobiście wykonywały polecenia w postaci kodów stworzone przez kolegów z klasy.

 

następne >>
RODO
BEZPIECZEŃSTWO
PODZIĘKOWANIA
ERASMUS +
Wyniki egzaminów zewnętrznych
Szkoła
Dla ucznia
Dla rodzica
Absolwenci
SZKOLNE KALENDARIUM
Archiwum
OGŁOSZENIA
Realizowane zadania
Realizowane programy
Realizowane projekty
Regulaminy
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy