Ofertę dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej przygotował kanał TVP2. Już od dziś, 30 marca br. rusza pasmo „Wesoła Nauka”. Serdecznie zapraszamy do oglądania od godz. 11:05!

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego). Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić taką próbę od 30 marca do 1 kwietnia br. Propozycja próbnego egzaminu to element wspólnych działań CKE i Ministerstwa Edukacji Narodowej, aby w czasie zawieszenia zajęć w szkołach, wesprzeć dyrektorów w ich bieżących zadaniach.

Od dziś tzn.30.03.2020r. ruszyły pierwsze lekcje z TVP! Będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Szczegółowy plan emisji lekcji na cały tydzień na kolejnych stronach.

Zachęcamy do oglądania!

Informacja

Od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020r., zgodnie z rozporządzeniem MEN, lekcje w Szkole Podstawowej w Krypach odbywają się w zmienionych warunkach organizacyjnych, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Zatem od 25 marca nauczanie zdalne stało się obowiązkowe.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Krypach zwraca się z prośbą do wszystkich uczniów i rodziców o codzienne sprawdzanie poczty elektronicznej i odpisywanie na otrzymane wiadomości e-mailowe od nauczycieli.