Bal absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej odbył się 13 czerwca.

W dniu 7 czerwca 2019 r. dzieci z klasy I wybrały się na wycieczkę do Parku Zabaw i Edukacji ARGO CITY w Głęboczycy.

5 czerwca odbył się egzamin sprawnościowy na kartę rowerową z umiejętności praktycznych z uwzględnieniem zasad ruchu drogowego.

3 czerwca 2019r. nasi uczniowie próbowali swoich sił w różnych konkurencjach sportowych.

Dzień Matki to chyba jedno z najpiękniejszych świąt w ciągu całego roku, wypełnione kwiatami i serdecznymi życzeniami.

20 maja 2019 r. nasi uczniowie wyruszyli na wycieczkę do Warszawy.

W dniach 8-10 maja 2019 roku uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum pojechali na wycieczkę do: Oświęcimia, Zatoru, Częstochowy i Łodzi.

7 maja 2019 roku w ramach wizytacji kanonicznej w parafii Czerwonka gościł w naszej szkole Ekscelencja Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda, który przybył w towarzystwie ks. kan. dr Leszka Ostasa i ks. proboszcza Mirosława Rogoźnickiego.

3 maja – cóż to za data ? Dla setek młodych ludzi to jedna z wielu nic nie znaczących uroczystości. Żyjąc w zawrotnym tempie, często negujemy wszelkie wartości, nudzą nas uroczystości, apele, rocznice, święta.

Ale czy tak musi być ?

Przecież naród, który nie zna swojej przeszłości, nie buduje swojej przyszłości.