Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21 dla uczniów szkoły podstawowej  i  przedszkolaków odbędzie się  w piątek, 25 czerwca o godzinie 9:00.

Zapraszamy!

Ogólnodostępny Punkt Szczepień został otwarty w Węgrowie w dawnym budynku Gimnazjum Gminy Liw.
Numer telefonu 25 308 12 30

Koordynator szczepień 604 268 458
Zachęcamy do szczepień młodzież od 12. roku życia oraz osoby dorosłe.

W bieżącym roku szkolnym do egzaminu na kartę rowerową przystąpiło 13 czwartoklasistów.

W sobotę, 19 czerwca odbył się na terenie naszej szkoły Festyn Rodzinny Max Dance.

W dniach 15-21.06.2021r.w naszej szkole odbyła się zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych w ramach udziału w programie edukacyjnym Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Dziękujmy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, rodzinom i przyjaciołom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcję przynosząc lub przywożąc sprzęt, pomagając w sortowaniu elektroodpadów oraz reklamując zbiórkę wśród społeczności lokalnej.

14 czerwca uczniowie z klas I-III wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do stajni dla koni w miejscowości Podsusze.

Drodzy uczniowie i rodzice !

Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci

i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

Zgodnie z planem pracy szkoły dni, w których odbywają się egzaminy ósmoklasistów od 25 do 27 maja bieżącego roku  dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla uczniów z klas I- VII.

W dniach 25, 26, 27 maja 2021 r. uczniowie przystępujący do egzaminu przychodzą do szkoły na godz. 8:30.

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKÓŁ
REALIZOWANE ZADANIA I INWESTYCJE