1944913
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Szlachetna paczka 2021 - Zostań Darczyńcą już dziś!

Szlachetna paczka 2021 - Zostań Darczyńcą już dziś!

Historia Rodziny : Pani Beata i Pan Artur wychowują i opiekują się 9 miesięcznym synkiem Wiktorem, Pani Beata ze względu na opiekę nad synkiem nie pracuje, natomiast Pan Artur pracuje dorywczo kilka razy w tygodniu. Wraz z pojawieniem się na świecie synka, ze względu na dobro dziecka rodzice zmienili mieszkanie /wcześniejsze mieszkanie nie nadawało się do mieszkania: grzyb, wilgoć/ i poprawili sytuację mieszkaniową, a co za tym idzie wzrosły koszty czynszu. Miesięczny dochód rodziny / praca, zasiłki / wynosi łącznie 3000 złotych. Wydatki na mieszkanie i leczenie to koszty rzędu 1910 złotych na miesiąc, przez co rodzinie na utrzymanie pozostaje 363 złotych na osobę.

Piękno Rodziny : Pani Beata, Pan Artur i ich syn Wiktor są dzielną rodziną zmagającą się z przeciwnościami losu. Łączy ich miłość i chęć bycia ze sobą w każdej chwili, to jeszcze bardziej motywuje rodzinę do działania. Pan Artur jest pracowitym, zmotywowanym człowiekiem, dla którego najważniejsze jest dobro i zdrowie rodziny. Natomiast Pani Beata opiekuje się synkiem i uwielbia spędzać z nim czas. Wiktor jest ich oczkiem w głowie. Każdy wspólny spacer z Wiktorem jest dla nich niezwykle ważny, jest powodem do szczęścia.

Szczegółowe potrzeby rodziny w załączeniu: