1960402
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Choinka szkolna

Choinka szkolna

Uroczystość zgromadziła nie tylko uczniów szkoły, ale również rodziców i dziadków. O godzinie 10.00 p. dyr. Teresa Strupiechowska oficjalnie rozpoczęła zabawę choinkową, przywitała zaproszonych gości, grono pedagogiczne, wszystkich pracowników, rodziców i społeczność uczniowską.

Widowiskową częścią uroczystości była adaptacja baśni H. Ch. Andersena „Księżniczka na ziarnku grochu”. Artyści  wcielili się w role bohaterów baśni  i zachwycili widownię pięknymi, specjalnie przygotowanymi kostiumami. Następnie do krainy bajek zabrali zgromadzonych - gimnazjaliści, którzy w brawurowy sposób przedstawili nietypowe przygody świętego Mikołaja.

Gromkie brawa jakie otrzymali uczniowie świadczyły o tym, że występy były naprawdę udane. Pani dyrektor podziękowała młodym artystom za wspaniałe zaprezentowanie się na scenie  i życzyła udanej dalszej zabawy. Do godziny 16.00 wszyscy mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności tanecznych przy dźwiękach znanych i lubianych przebojów. Rada Rodziców zadbała o smaczny poczęstunek .

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za pomoc w zorganizowaniu choinki noworocznej.

Więcej w galerii