1933511
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / 5 złotych minut ratujących życie

5 złotych minut ratujących życie

"5 złotych minut ratujących życie" - pod takim tytułem 3 grudnia odbył się w Warszawie w Hali Widowiskowej "Torwar" Wielki Koncert Galowy Fundacji "Prometeusz", w którym uczestniczyło 35 uczniów naszej szkoły. Jest to szczególny Koncert Mikołajkowy, gdyż dochód z biletów przeznaczony jest dla wspomnianej fundacji, która zajmuje się ratownictwem medycznym i szkoleniami w tym zakresie. Koncert ten to wspaniała zabawa, którą zapewnili nam młodzi i znani wykonawcy - gwiazdy polskiej muzyki, m.in. Sarsa, Sound"N"Grace, Monika Lewczuk z zespołem. Oprócz nich na scenie pojawił się iluzjonista Maciej Pol, który przeniósł nas w świat magii i czarów. Mogliśmy również pogimnatykować ciało przy Zumbie. Po występach znakomitych artystów pojawił się na scenie św. Mikołaj,  który podziękował wszystkim za to, że bawiąc się pomagamy innym. Potem zaprosił nas do obejrzenia ostatniego punktu programu, czyli pokazu Laser Show. Szkoda, że ta wspaniała zabawa trwała tak krótko, a następna dopiero za rok.