1925478
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Dzień Edukacji Narodowej

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron. BARBARA CAGE

W środę 14 października w Zespole Szkół w Krypach odbył się uroczysty apel z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Program artystyczny przedstawiający scenki z życia szkoły oraz wiersze okolicznościowe przygotowany został przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Występ urozmaiciły piosenki. Całość zabarwiona humorem, spotkała się z życzliwym i ciepłym przyjęciem publiczności. Miłym akcentem było wręczenie przez uczniów smacznych upominków nauczycielom. Wszyscy otrzymali podziękowania nie tylko od uczniów. Pięknymi życzeniami i słodkim poczęstunkiem za wkładany trud odwdzięczyli się również rodzice.