Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Brzechwolandia

Brzechwolandia

Dnia 28 września 2015r. uczniowie klas I-III pojechali do WOK na przedstawienie "Brzechwolandia" w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia."Brzechwolandia to wspaniała kraina, którą wszyscy powinniście poznać. Powodów jest wiele.Po pierwsze- dzięki niej można zapomnieć o wszystkich zmartwieniach, przenieść się w kolorowy świat marzeń, pełen radości i muzyki. Po drugie - Brzechwolandia uczy, jak powinno się w życiu postępować. Często przecież zapominamy o dobrym zachowaniu w domu, w szkole, na podwórku. Po trzecie- to okazja poznania wspaniałych wierszy polskiego poety, który właśnie dla was rymował piękne strofy („Leń”, „Samochwała”, „Skarżypyta”, „Znaki przestankowe”, „Atrament”, itp.) Po czwarte- możecie być świadkami niesamowitych przygód, które tylko w Brzechwolandii zdarzyć się mogą.