1932930
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Zakończenie roku szkolnego 2014-2015

Zakończenie roku szkolnego 2014-2015

Dnia 26 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół w Krypach odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2014/2015.Wzięli w niej udział  uczniowie, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce otrzymali nagrody. Wyróżniono również tych, którzy pracowali na sukces szkoły, reprezentując ją w konkursach, biorąc udział w akademiach, uczestnicząc w jej życiu społecznym.Następnie odbyła się część artystyczna, podczas której uroczyście pożegnano absolwentów klasy III gimnazjum. Na zakończenie uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Tam na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.